Jak podaje "Pudelek", wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" Magda Narożna utrzymuje, że z byłym mężem Dawidem łączą ją jedynie sprawy związane z wychowaniem ich wspólnej córki. Liderka zespołu disco-polo "Piękni i młodzi" zaistniała w świadomości szerszej publiczności, przy okazji sylwestrowego koncertu emitowanego w Telewizji Polskiej. Jednak wydarzenia, jakie miały miejsce później sprawiły, że trafiła do nagłówków wielu serwisów plotkarskich.

Publiczne przepychanki

Od czasu wielkiej awantury, do jakiej doszło po sylwestrowym występie między byłymi małżonkami, obrzucają się oni przysłowiowym błotem na forum publicznym w mediach społecznościowych. Doszło nawet do tego, że Magda wyrzuciła Dawida z zespołu, co spotkało się z falą krytyki ze strony fanów grupy "Piękni i młodzi".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). https://www.facebook.com/Pi%C4%99kni-i-M%C5%82odzi-Official-100775314796113/ #fanpage #piekniimlodzi #madzianarożna #danielwilczewski #danielbiczak

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

W wywiadzie dla "Jastrzab", opowiedziała o tym, jak sobie radzi w obecnej sytuacji i co myśli o Dawidzie.

Najważniejsze jest też spokój dziecka. Niektóre osoby zapominają niestety o pewnych kwestiach. To jest przykre. Ja sobie na razie radzę świetnie, ale ten moment, w którym żyjemy, jest ciężki.

Miejmy nadzieję, że niebawem skończą się waśnie między byłymi małżonkami, by ich córka mogła cieszyć się w pełni swoim dzieciństwem.

O tym się mówi: Ważne wieści płyną z resortu zdrowia. Informacja dotknie wielu ludzi. O co chodzi

Zerknij: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało