„M jak miłość” to serial, który, choć emitowany jest już od wielu lat, wciąż ma wielu fanów i zyskuje rzesze kolejnych. Polacy z ciekawością zasiadają przed telewizorami, by oglądać perypetie swoich ulubionych postaci.

Aktualnie trwa wakacyjna przerwa, a w telewizji można oglądać powtórki produkcji z całego poprzedniego sezonu. Na nowe odcinki przyjdzie nam poczekać do jesieni.

Już teraz wiadomo jednak, że w obsadzie zajdzie kilka dość istotnych zmian. Niektóre postacie, tak lubiane przez telewidzów, po prostu znikną z anteny. Tak będzie w tym przypadku.

"M jak miłość". Źródło: Instagram
"M jak miłość". Źródło: Instagram

Basia odchodzi z „M jak miłość”

Jesienią w „M jak miłość” wiele się wydarzy. Jak podaje Super Express, jedną ze zmian będzie odejście Basi, granej przez Gabrysię Raczyńską, która w serialu pojawiała się już od siedmiu lat.

Odtwórczynią roli jest Gabriela Raczyńska. Młoda, 15-letnia aktorka współpracuje z ekipą serialu już od siedmiu lat. Teraz Gabrysia Raczyńska pochwaliła się tym, że to był jej ostatni dzień na planie zdjęciowym.

Basię spotkało coś nieprzyjemnego – nowym chłopakiem bohaterki został oszust, Jasiek (Stanisław Dusza), który jako cel obrał sobie rozkochanie w sobie dziewczyny, gdyż zawiązał tajną umowę z ekschłopakiem nastolatki, Damianem (Oliver Proctor). To właśnie z ich udziałem nakręcono ostatni odcinek, w którym pojawi się Gabriela Raczyńska.

Jednak, jak informuje sama młodziutka aktorka, 15-letnia Gabrysia robi sobie przerwę wakacyjną, zaś od września, gdy wróci do szkoły, z powrotem zacznie pojawiać się również na planie zdjęciowym.

"M jak miłość". Źródło: Instagram
"M jak miłość". Źródło: Instagram

Fani młodziutkiej aktorki zauważyli także, że serialowa córka Pawła ostatnio bardzo dojrzała.

Nowe perypetie bohaterów będzie można oglądać po wakacjach 2020. Pierwszy premierowy odcinek zostanie wyemitowany 7 września 2020 roku o 20:55 na antenie TVP2.

Przypomnij sobie o… JUŻ WKRÓTCE CZEKA NAS PODWYŻKA ABONAMENTU RTV! JEDNAK NIE WSZYSCY BĘDĄ MUSIELI GO OPŁACAĆ

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: FATALNE SKUTKI BURZY. NIPRZEJEZDNE ULICE I ZALANE TUNELE

Portal Życie pisał również o… INFORMACJE Z SANEPIDU POTWIERDZONE. PILNIE POSZUKIWANI SĄ WIERNI, KTÓRZY W TYM KOŚCIELE PRZYJMOWALI KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ. MOŻLIWE ZAKAŻENIE SARS COV-2