Marcin Bosak to aktor, który znany jest nie tylko z seriali (głównie „M jak miłość”), ale także z występów teatralnych, teledysków oraz filmów. Znany jest także z dubbingowania zagranicznych produkcji.

Prywatnie Marcin Bosak to brat Anny Bosak, która pasjonuje się tańcem i doszła do finału w „You Can Dance – Po prostu tańcz”, programie, który emitowany był na antenie TVN. Ania była również trenerką w „Tańcu z Gwiazdami”.

Największy sekret Marcina Bosaka wyszedł na jaw

W ostatnim czasie media spekulowały, dlaczego Marcin Bosak, który miał być uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”, zrezygnował z pląsania na parkiecie. Najnowszą edycję show, rozpoczętą w marcu, przerwano ze względu na sytuację w kraju – zostanie ona wznowiona we wrześniu, jednak nie zobaczymy w niej przystojnego aktora.

Marcin Bosak. Źródło: Instagram
Marcin Bosak. Źródło: Instagram

W końcu sam zainteresowany postanowił uciąć spekulacje, wspominając, że ma pewne zobowiązania. Czy mogło chodzić również o… ślub?

Jak donosi Pomponik, Marcin Bosak ożenił się w miniony weekend! Szczęśliwą świeżo upieczoną żoną jest 29-letnia Maria Dębska. Uroczystość odbyła się w całkowitej tajemnicy 15 sierpnia 2020 roku.

Marcin i Maria raczej stronili od upubliczniania swojego związku, nie dzielili się wieloma wspólnymi zdjęciami w sieci, unikali wspólnych wywiadów, jednak dla obojga było to „coś poważnego”.

Pytania o ślub pojawiały się już od dłuższego czasu, jednak para unikała odpowiedzi. Jak się okazuje – ten szczęśliwy moment nastąpił 15 sierpnia, z dala od błysku fleszy. Ślub wzięli w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu.

Marcin Bosak i Maria Dębska. Źródło: Instagram
Marcin Bosak i Maria Dębska. Źródło: Instagram

Marcin Bosak założył na tę okazję piękny, elegancki garnitur, a Maria Dębska – tradycyjną długą, białą suknię. Wśród zaproszonych gości znaleźli się np. Artur Żmijewski czy Basia Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan. Co ciekawe, nikt z zaproszonych nie pokazał ani jednego prywatn ego zdjęcia ze ślubu!

Przypomnij sobie o… SYTUACJA W PKP WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI. SANEPID INFORMUJE O KOLEJNYCH OGNISKACH KORONAWIRUSA

Jak informował portal Życie: POMORZE: KĄPIEL W MORZU UTRUDNIONA NIE TYLKO PRZEZ SINICE. CO SIĘ STAŁO

Portal Życie pisał również o… DOJDZIE DO NAGŁEGO ZAŁAMANIA, POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TRUDNY CZAS. SYNOPTYCY NIE DAJĄ NADZIEI, WSZYSTKO SIĘ ZMIENI