Sytuacja pogodowa w poniedziałek będzie niezwykle dynamiczna i meteorolodzy apelują o przygotowanie się do nowej sytuacji.

Dojdzie do załamania pogody, co odczuje niemal każdy mieszkaniec naszego kraju. Koniec sierpnia przyniesie totalną zmianę, której nikt się nie spodziewał. Zdaniem specjalistów, aura, która zapanuje zostanie z nami na dłuższy czas.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Polsat w poniedziałek 17 sierpnia musimy się przygotować na poważne zmiany sytuacji pogodowej. Naprawdę nie będzie to łatwy czas.

Mimo porannego słońca i wydawałoby się ciepłej aury to sytuacja naprawdę mocno się zmieni. Po potężnych upałach przyjdzie totalne załamanie pogody, niewiele osób się tego spodziewało! Co przewidzieli synoptycy?

Załamanie pogody w poniedziałek 17 sierpnia! Meteorolodzy nie mają złudzeń, nie będzie lekko!

Niestety, ta zmiana to burze, ulewy, wyładowania atmosferyczne i lokalnie grad nawet do 3 centymetrów średnicy! Sytuacja nie zapowiada się najlepiej, trzeba będzie mocno uważać!

Dodatkowo, tym zjawiskom, które wystąpią w całej Polsce może towarzyszyć silny wiatr nawet do 90 kilometrów na godzinę. To da się we znaki znacznej większości Polaków.

Co jednak z temperaturą? Jak informuje Pikio, powołując się na dane Polsatu, będzie wciąż ciepło, ale o upałach trzeba zapomnieć. Temperatura w przeważającej części kraju dojdzie od 24 do 27 stopni Celsjusza. Jednak, będzie parno i duszno, jak to przed burzami.

To również niedobry dzień dla meteopatów – ciśnienie będzie powoli spadać do stosunkowo niskich poziomów. Mogą pojawić się bóle głowy, senność i rozkojarzenie.

Jak informował portal "Życie": PIELĘGNIARKA Z ODDZIAŁU ZAKAŹNEGO POKAZAŁA, W JAKICH WARUNKACH MUSI PRACOWAĆ. INTERNAUCI NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, TO NAGRANIE ROBI SZAŁ W SIECI

Przypomnij sobie: NIEZWYKLE PILNA INFORMACJA. WYKRYTO NOWE ZAKAŻENIA W KOŚCIELE W WIELKOPOLSCE. WSZYSCY BIORĄCY UDZIAŁ W NABOŻEŃSTWACH MUSZĄ ZGŁOSIĆ SIĘ DO SANEPIDU

Portal "Życie" pisał również: AGATA DUDA BĘDZIE PIERWSZĄ TAKĄ PIERWSZĄ DAMĄ W POLSCE! W ŻYCIE WEJDZIE NOWE PRAWO, KTÓRE ZAPEWNI JEJ WŁASNE DOCHODY, PREZYDENT Z PODWYŻKĄ