Nie da się ukryć, że jednym ze znaków rozpoznawczych Ilony, bohaterki „Rolnika…” były imponujące sztuczne rzęsy. Kobiecie udało się nie tylko odnaleźć długo wyczekiwaną miłość, ale również zyskać rozpoznawalność.

W social mediach obserwuje ją dziś aż 50 tysięcy osób, a wciąż jest w związku z Adrianem, rolnikiem, który prowadzi stadninę koni. Przez dłuższy czas

Ilona chciała jednak pozostać całkowicie naturalna i zrezygnowała z ukochanej ozdoby w postaci przedłużanych rzęs. Gdy wrzuciła zdjęcia na Instagram zrobiła potężną furorę! Obserwatorzy nie szczędzili jej wówczas komplementów, przekonując, że bez dodatkowych kępków sztucznych rzęs wygląda bosko.

fot. Instagram @imielinka

- Jesteś piękna i o wiele ładniej wyglądasz bez sztucznych rzęs.

- Zdecydowanie lepiej bez wachlarza rzęs? Masz piękne oczy – można było przeczytać pod zdjęciami, na których Ilona zaprezentowała się w odświeżonym, bardzo naturalnym looku.

Ilona z „Rolnik szuka żony” postawiła na sporą zmianę! Wróciła do ukochanych sztucznych rzęs

Ilona z show TVP1 „Rolnik szuka żony”, choć przez długi czas stawiała na pełną naturalność to najwyraźniej zapragnęła odmiany. Wygląda zupełnie inaczej!

Okazuje się jednak, że miłość do przedłużanych rzęs wygrała. Najwidoczniej Ilona, ukochana Adriana woli siebie z bogatszą oprawą oka, którą gwarantują ją przedłużane w gabinecie kosmetycznym rzęsy. Jednak nie jest to pełen powrót do starego stylu.

Kobieta postanowiła znaleźć złoty środek i choć widać, że rzęsy zostały wzbogacone to przedłużenie jest bardzo delikatne i wygląda naturalne, bez teatralnego efektu.

Najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze i jeśli lubimy siebie w konkretnym wydaniu to warto iść własną drogą!

fot. Instagram @imielinka

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ