Czyżby Małgorzata Rozenek-Majdan zamierzała rozpocząć karierę wokalistki? To mogą sugerować zdjęcia ze studia nagraniowego, jednak powód jej wizyty w takim miejscu był zgoła inny. Celebrytka realizuje bowiem zupełnie nowy „sekretny projekt”, a swoim fanom zdradziła częściowo, czym się właśnie zajmuje. Widać, że młodej mamie nie brakuje energii i pędu do stawiania sobie nowych wyzwań zawodowych!

Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje nowy „tajemniczy projekt”!

Choć od narodzin małego Henryczka minęły ponad dwa miesiące to jego mama – choć najchętniej oddałaby mu każdą sekundę swojego życia – ma wiele zawodowych zobowiązań i projektów, które z chęcią realizuje. Od dawna bowiem wiadomo, że szczęśliwa i spełniona mama to zadowolone i szczęśliwe dziecko.

„Perfekcyjna” wróciła szybko na plan kolejnego sezonu „Projektu Lady”, ale zdjęcia do programu zostały już zakończone i czas na nowe wyzwanie. Wiadomo, że gwiazda TVN spotkała się z Patrykiem Vegą i spekuluje się, że ma zagrać w najnowszym filmie reżysera.

fot. Instagram @m_rozenek

Tym razem, jednak mama „Dzidziusia Majdana” pokazała zdjęcia z niespodziewanej wizyty w stduiu nagraniowym. Czy to oznacza, że zamierza zacząć karierę muzyczną? Nie wiadomo, gdyż Małgorzata Rozenek nie zdradziła powodu swojej obecności w takim miejscu. Niemal natychmiast zaczęły się spekulacje fanów na Instagramie.

- Czyżby dubbing?
- Mam nadzieję, że nadchodzi spóźniony hit lata 2020.
- Czyżby konkurencja dla Godlewskich?
- Może pani poćwiczyć kołysankę dla Henryczka. Na pewno się ucieszy – piszą fani w komentarzach.

Niektórzy zwrócili uwagę na barwę głosu celebrytki, twierdząc, że jest bardzo charakterystyczny, dość „poimprezowy”.

- Wchodzę kiedyś do sklepu, po nieprzespanej nocy, bez make-upu, nieuczesana, w wyciągniętym dresie i pani do mnie mówi: "No głos to pani ma jak Rozenkowa" – napisała ze śmiechem celebrytka w komentarzu, cytowana przez Pudelek.

Czym jest owy „sekretny projekt”? Z pewnością wkrótce się dowiemy!

fot. Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ