Nie da się ukryć, że rozwód Żyłów nie należał do łatwych i zdecydowanie nie przebiegł w spokojnej i neutralnej atmosferze. Choć wydawało się, że kurz bitewny po tym nieprzyjemnym momencie w życiu Justyny Żyły i Piotra Żyły już opadł, a para dogaduje się w kwestii wychowania wspólnych dzieci.

Jednak nic z tego – kłótnia między byłymi małżonkami znów rozgorzała po tym, jak na jaw wyszły nieprzyjemne wiadomości Piotra Żyły do córki, w których nazywa swoją byłą żonę i mamę dziewczynki „brzydką”.

Później poszła lawina – Justyna Żyła wystosowała oświadczenie, w którym zapewnia, że dobro dzieci jest dla niej najważniejsze i nie będzie wdawać się w przepychanki z byłym partnerem, po czym opublikowała wideo na Instagramie, na którym drze zdjęcia z Piotrem Żyłą.

Później okazało się, że Piotr Żyła ma nową, sporą od siebie młodszą dziewczynę, której tożsamości starał się długo nie potwierdzać oficjalnie. Okazało się jednak, ze jego wybranką jest Marcelina Ziętek, uczestniczka paradokumentu „19+”.

Para wrzuca wspólne zdjęcia, na które niemal od razu podobnymi ujęciami odpowiada Justyna Żyła. Kiedy skończy się przepychanka między byłymi małżonkami nie wiadomo, jednak ostatnie fotografie Justyny Żyły mocno zaskoczyły jej obserwatorów! O co chodzi?

Prawda o zdjęciach opublikowanych przez Justynę Żyłę wyszła na jaw!

Na Instagramie Justyny Żyły, po tym, jak okazało się, że jej były mąż ma nową partnerkę ukazało się zdjęcie, na którym przytula się do tajemniczego mężczyzny. W opisie i oznaczeniach widniała informacja, że ma na imię Filip i studiuje medycynę. Dodatkowo znalazły się elementy dość romantyczne, według Pikio sugerujące, że to nowa miłość Żyły.

Wiele osób uznało, że to nowa miłość celebrytki, jednak czujne oko internautów nie było w stanie przeoczyć faktu, że człowiek z fotografii to chłopak Magdaleny Kasiborskiej – Miss Polski z 2019 roku!

fot. Instagram @justynazyla

O co chodzi? Justyna Żyła chciała zażartować i wywołać zamieszanie, jednak to mocno nie spodobało się internautom.

Celebrytka niemal od razu zdementowała doniesienia i opublikowała kolejne zdjęcie z przystojnym studentem i jego partnerką. Tym ucięła plotki o tym, że z kimś się spotyka. Fani wciąż trzymają kciuki za Justynę Żyłę i życzą jej wielkiej miłości!

fot. Instagram @justynazyla

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ