- Czekałam na ten urlop. Bardzo się nim cieszę. Od początku pandemii- pracy ze studia, potem studia w domu i znowu pracy ze studia potrzebowałam tego oddechu, dłuższego niż 3-4 dni. Mam zamiar wrócić wypoczęta czego i Wam życzę. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, cieszcie się zdrowiem i tym co dobre wokół nas – tłumaczyła na Instagramie Joanna Kryńska, uwielbiana przez widzów dziennikarka TVN24.

Z pewnością nie był to dla niej dobry okres. Wiadomo, że rozwód z mężem, dziennikarzem Tomasz Marcem, z którym dziennikarka ma dwóch synów: 8-letniego Franka i 5-letniego Jasia nie należał do przyjemnych wydarzeń. Para wzięła ślub w 2011 roku w Siemiatyczach.

Nie jest jednak tajemnicą, że byli małżonkowie są już w nowych związkach, a sama Joanna Kryńska weszła w relację z Grzegorzem Jędrzejewskim, znanym inaczej jako Gabor, jednym z prowadzących program „TurboKozak” w Canal+. Można go również zobaczyć w Reprezentacji Artystów Polskich i Reprezentacji Dziennikarzy.

Jednak nie to jest najistotniejsze. Joanna Kryńska pokazała się swoim fanom na Instagramie w dość nieoczekiwanym wydaniu. Rozluźniona urlopem zdecydowała się na wyeksponowanie dekoltu!

Gorące zdjęcia gwiazdy TVN na Instagramie. Nikt nie spodziewał się zobaczyć dekolt dziennikarki TVN24

Prezenterka TVN nareszcie udała się na wyczekiwany od dawna urlop i wywołała spore zamieszanie w Internecie dość prywatnymi zdjęciami. Do tej pory nikt jej nie znał z tej strony!

Fani od razu zauważyli pewną zmianę i skomentowali dość odważne jak na dziennikarkę znaną z powściągliwości i unikania odsłaniania ciała zdjęcia. Jednak komentarze są wyłącznie pozytywne i bardzo dobrze – każdy ma prawo do miłego spędzenia czasu i totalnego luzu!

- Nono J. K. Odważnie! Pozdrawiam serdecznie!
- Miłego wypoczynku kobieto o zjawiskowej urodzie – czytamy w komentarzach pod zdjęciami.

Pojawiła się też masa życzeń udanego urlopu i my się do nich dołączamy!

Instagram @j.krynska

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ