Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”.Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Katarzyna Dowbor/screen Instagram
Katarzyna Dowbor/screen Instagram
Katarzyna Dowbor/screen Instagram

Katarzyna Dowbor jest chora. Dowiedziała się przypadkowo

Katarzyna Dowbor podczas jednego z projektów przeprowadzała wywiad z lekarzem. Podczas rozmowy medyk zauważył w jej coś niepokojącego. Dziennikarka postanowiła to sprawdzić.

- Kiedy zrobiliśmy wszystkie badania, okazało się, że mam silną nadczynność tarczycy. TSH wyszło koszmarnie, jakieś 0,0001. [...] Muszę regularnie brać leki i pamiętać o nich, a to dla mnie nowość - mówiła magazynowi "Viva".

Katarzyna Dowbor cierpi na chorobę Gravesa-Basedowa.

- Zawsze byłam zdrowa jak ryba. Wystarczy, że mam bardziej nerwowy okres i oko mi wyłazi jak u cyklopa, gdy się uspokajam, wraca na miejsce - przyznała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor. Źródło: Instagram
Katarzyna Dowbor. Źródło: Instagram

To też może cię zainteresować: Małopolska: sanepid przekazał niepokojące dane dotycące zakażeń koronawierusem. Znów wzrosła ich liczba