Beata Tadla to dziennikarka, którą pokochali Polacy. Szczególne wsparcie od swoich fanów otrzymała po zakończeniu relacji z Jarosławem Kretem.

Wtedy okazało się, że jej partner zerwał z nią… podczas wywiadu, którego udzielał dziennikarzom. To wszystko działo się podczas udziału obojga celebrytów w „Tańcu z Gwiazdami”.

Beata Tadla starała się robić dobrą minę do złej gry, jednak widać było, że zakończenie związku, a także z pewnością sposób, w jaki zrobił to Jarosław Kret, było ogromnym ciosem dla jego dotychczasowej partnerki.

Nowy związek Beaty Tadli

Teraz 45-letnia dziennikarka jest już szczęśliwa. Otrząsnęła się po poprzedniej relacji i jest gotowa tworzyć nowy, stabilny związek.

Jej partnerem jest 42-letni Rafał. Para pozostaje od roku w relacji na odległość, dlatego nie mogą się doczekać każdej chwili, którą spędzają razem.

Ostatnio zauważono ich na randce w Sopocie. Beata Tadla mieszka w Warszawie, a jej partner w Opolu, jednak starają się znaleźć dla siebie czas, gdy tylko mogą.

Beata Tadla przyznaje, że jest szczęśliwa i ma motyle w brzuchu – jak mówi, „myśli, że tam siedzi wielkie stado”. Widać po niej, że świetnie jej się układa – aż promienieje!

Jarosław Kret fot. Viva
Jarosław Kret fot. Viva

Beata Tadla się zaręczyła!

Radosna nowinę Beata przekazała za pośrednictwem Facebooka. To właśnie tam Tadla postanowiła zmienić status na „zaręczona”. Jak się okazuje dziennikarka już od tygodnia nosi na palcu pierścionek zaręczynowy.

"Matko! To nie było dzisiaj, tylko w piątek, ale zmiana statusu się nie dokonała... Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie" - napisała szczęśliwa.

To też może cię zainteresować: Małopolska: sanepid przekazał niepokojące dane dotycące zakażeń koronawierusem. Znów wzrosła ich liczba

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Słowa Łukasza Szumowskiego wstrząsnęły całą Polską. Minister jasno dał do zrozumienia, jaki błąd popełniamy

O tym się mówi: Media obiegła kontrowersyjna wiadomość. Szykuje się wzrost subwencji dla partii politycznych. Czy posłowie dostaną spore podwyżki