Gospodyni programu od zawsze dzieli się w mediach społecznościowych kulisami realizacji programu, co sprawia dużą przyjemność fanom programu, gdyż mogą niejako zajrzeć do produkcyjnej kuchni i sprawdzić, jak naprawdę wygląda realizacja poszczególnych odcinków.

Tym razem, Marta Manowska pokusiła się o zaprezentowanie tajemniczej rodziny! O co chodzi?

Marta Manowska pokazała na Instagramie tajemniczą rodzinę! Co mają wspólnego z tworzeniem programu „Rolnik szuka żony”?

Jak donosi „Super Express” na Instagramie Marty Manowskiej można zobaczyć fotografię z nieznaną, dość tajemniczą rodziną. Na zdjęciu obok gospodyni „Rolnik szuka żony” zaprezentowana zostało małżeństwo z trójką dzieci. Jaki mają związek z realizacją „Rolnik szuka żony”?

Choć mogłoby się wydawać, że są to byli uczestnicy uwielbianego przez Polaków show Telewizji Polskiej to przy bliższym przyjrzeniu się trudno w nich rozpoznać któregokolwiek z panów i pań poszukujących miłości.

Okazuje się bowiem, że ta rodzina współtworzy „Rolnika…” w zupełnie niespodziewany sposób!

- Wspaniała rodzina. Widujemy się co roku podczas zdjęć do czołówki @rolnikszukazonytvp To już siódmy raz! A dzieci rosną – napisała Marta Manowska na Instagramie.

Jak nietrudno się domyślić to właściciele pola, gdzie co sezon Marta Manowska i cała ekipa programu kręci czołówkę i przebitki zapowiadające program dla Telewizji Polskiej.

Ciekawe jest jednak to, że produkcja programu wybiera zawsze tą samą okolicę, to samo pole, a tym samym tę samą rodzinę.

Gdzie pierwszy odcinek nowego sezonu show? Zgodnie z zapowiedzią Marty Manowskiej, debiut nowej serii z całkiem nowymi uczestnikami nastąpi w niedzielę 13 września, oczywiście na antenie TVP 1. To już siódma edycja programu!

fot. Instagram @martamanowska

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ