Agata Duda stała się przez lata jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek w Polsce i na świecie, a kontrowersje wokół jej osoby i postępowania jak Pierwsza Dama nie gasną od początku prezydentury jej męża, Andrzeja Dudy.

Mówi się, że Agata Duda jest kobieta niezwykle skromną, nielubiącą zajmować swoją osobą zbyt wiele uwagi, jest opanowana i dość powściągliwa w słowach i gestach. Wiele osób zarzuca jej, że jest zbyt cicha, zbyt mocno stoi z boku i nie chce się udzielać w życiu publicznym, a ma to być zadaniem Pierwszej Damy.

W zupełnej opozycji stała Jolanta Kwaśniewską, z którą Agata Duda jest często porównywana i to na niekorzyść. Jak jednak zachowuje się i postępuje Agata Duda, gdy gasną światła i kamery? Na ten temat wygadała się bliska osoba z jej otoczenia. Aż ciężko w to uwierzyć!

Jaka jest prawda o Agacie Dudzie? Tajemnice Pierwszej Damy ujrzały światło dzienne

Agata Duda naprawdę ma być inną osobą, niż ta, którą widzimy na ekranach telewizorów czy w Internecie. Na temat prawdziwego oblicza prezydentowej wygadała się jedna z osób z bliskiego otoczenia Pierwszej Damy, która współpracowała z żoną Andrzeja Dudy.

O tym, jaka Agata Duda jest wtedy, gdy nikt nie patrzy powiedziała projektantka Dorota Goldpoint, która od lat współtworzy z Agatą Dudą kreacje na oficjalne okazje, wyjazdy i wyjścia.

+- -Pierwsza dama to wymagająca osoba, natomiast bardzo dobrze się z nią pracuje, ponieważ jest konkretna i wie, czego chce. Bardzo szybko przygotowujemy kreacje. Mamy ustalone terminy przymiarek i poprawek, to pozwala na sprawną realizację zleceń – tłumaczy projektantka agencji Newseria Lifestyle, cytowana przez Lelum.

To dość mocno odstaje od wizerunku stojącej zazwyczaj w cieniu swojego męża Pierwszej Damy!

fot. Instagram @prezydent_pl

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ