„13. posterunek” był serialem, który chętnie oglądała cała Polska. Sytuacje przedstawione w produkcji często były bardzo abstrakcyjne, lecz poczucie humoru scenarzystów trafiało do wielu Polaków i wywoływało uśmiech na ich twarzach.

Pierwszy sezon serialu można było oglądać w latach 1997-1998 w Canal+, a następnie 1998-2000 na antenie polskiej telewizji Polsat. Stworzono dwie serie kultowej już produkcji – „13. posterunek” oraz „13. posterunek 2”. Druga z nich miała premierę w 2000 roku, poza Canal+ emitowana była również przez TVN.

W tamtych latach „13. posterunek” wzbudzał ogromne emocje i bił rekordy popularności. Zdobył drugie miejsce w konkursie Telekamer w kategorii „serial” w 1999 roku.

Aleksandra Woźniak
Aleksandra Woźniak
Aleksandra Woźniak

Jak wygląda córka Aleksandry Woźniak?

Jedną z najjaśniejszych gwiazd „13. posterunku” poza Cezarym Pazurą była także piękna Aleksandra Woźniak. Jej postać, policjantka Kasia, była szalenie zakochana w Cezarym.

Choć odtwórczyni roli Kasi wróżono wielką karierę aktorską, Aleksandra Woźniak nie skorzystała z tej szansy. Na dobre rozstała się z aktorstwem i zajęła się czym innym – psychologią. Obecnie posiada swój gabinet psychoterapii w Gdańsku.

Aleksandra Woźniak z rodziną. Źródło: pikio.pl
Aleksandra Woźniak z rodziną. Źródło: pikio.pl

Nie każdy pamięta, że Aleksandra Woźniak ma także córkę. Pociecha serialowej Kasi wygląda obecnie bardzo nietypowo – jak zauważa Pikio, nie każdemu spodoba się jej wizerunek. Ważne jednak, by ona czuła się dobrze w swojej skórze.

Córka gwiazdy „13. posterunku”, Aleksandry Woźniak, Ania, bardzo lubi zainteresowanie i jest już raczkującą gwiazdą. Nie jest już tym samym niewiniątkiem, co kiedyś – coraz odważniej maluje się i podkreśla makijażem swoje atuty.

Ania Woźniak. Źródło: pikio.pl
Ania Woźniak. Źródło: pikio.pl

Szukała swojej ścieżki. Miała już kolorowe włosy i różnego typu stylizacje. Obecnie Ania preferuje jednak czerń i mocne makijaże, jest popularną gwiazdą TikToka.

Ania Woźniak. Źródło: pikio.pl
Ania Woźniak. Źródło: pikio.pl

Przypomnij sobie o… JAK W PROSTY SPOSÓB UPORAĆ SIĘ Z PAJĄCZKAMI NA NOGACH? NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY, CO MOŻE CI W TYM POMÓC

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: JEDNA Z POMORSKICH EUROPOSŁANEK Z ZARZUTAMI. O CO ZOSTAŁA OSKARŻONA

Portal Życie pisał również o… LAURA ŁĄCZ W SZCZERYCH SŁOWACH O SWOIM ŻYCIU. NIE JEST ONO USŁANE RÓŻAMI.O CO CHODZI