Piotr Fronczewski to jeden z wielu aktorów, którzy od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem. Polacy kochają go za świetne role.

Jednak życie osoby popularnej to nie tylko odcinanie kuponów. Trzeba pamiętać o tym, że gwiazdy są takimi samymi ludźmi jak my, często mają własne problemy.

Jednymi z najgorszych są te zdrowotne – popularność, uwielbienie fanów czy pieniądze często nie są w stanie nic zdziałać. Piotr Fronczewski już od jakiegoś czasu narzeka na swoje zdrowie.

Co się dzieje z Piotrem Fronczewskim?

Po raz pierwszy Piotr Fronczewski odnotował dziwne objawy w 2018 roku. Od tego czasu media co jakiś czas przypominały o stanie zdrowia aktora, który, jak wyśledzono, cierpiał na problemy z sercem, wymagające operacji.

Piotr Fronczewski. Źródło: trojmiasto.pl
Piotr Fronczewski. Źródło: trojmiasto.pl

Jak podaje Pikio, teraz Piotr Fronczewski nie czuje się lepiej. Mimo stałej aktywności zawodowej aktor dalej narzeka na swoje zdrowie, a choroba depcze mu po piętach.

Ponad 70-letni ulubieniec telewidzów uważany jest za jednego z najlepszych aktorów w Polsce. Cały czas utrzymuje się „na fali” i wciąż otrzymuje nowe propozycje.

Jakiś czas temu w wywiadzie aktor wyznał, że miał atak serca. Wszystko działo się ponad rok temu. To właśnie wtedy przeprowadzono ryzykowną operację i to wtedy ze zdrowiem Piotra Fronczewskiego zaczęło być coraz bardziej krucho.

- Byłem w kinie, gdy poczułem, że coś dzieje się w mojej klatce piersiowej. Pierwszy atak był agresywny... Nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami – wspominał gorzko.

Ma spore problemy, m.in. napadowe migotania przedsionków, jednak tak bardzo kocha swą pracę, że nie chce z niej rezygnować, by odpocząć.

Piotr Fronczewski. Źródło: gala.pl
Piotr Fronczewski. Źródło: gala.pl

- Aktorstwo jest jak narkotyk, więc dopóki reżyserzy będą mnie zapraszali, zamierzam grać, bo jestem... uzależniony – mówił.

- Nie ukrywam, że nie mam już potrzeby pracowania i informowania o swojej obecności za wszelką cenę, ale jednak nie zamierzam rezygnować z pracy – wspomniał.

Trzymamy kciuki za zdrowie Piotra Fronczewskiego.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: PILNE OSTRZEŻENIE DLA PLAŻOWICZÓW. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: STAN ZDROWIA BENEDYKTA XVI MOCNO SIĘ POGORSZYŁ? NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA Z WATYKANU

Portal Życie pisał również o… AGATA DUDA OCZEKUJE OGROMNYCH ZMIAN. CHOĆ MOŻE SIĘ TO SPOTKAĆ Z KRYTYKĄ OPINII PUBLICZNEJ, PARLAMENTARZYŚCI JUŻ PRACUJĄ NAD TYM TEMATEM