Chodzą słuchy, że aktor chce pomóc ukochanej w znalezieniu naprawdę interesującej roli!

Trzeba przyznać, że nie bez powodu Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali uznani za naprawdę piękną i gorącą parę w polskim show-biznesie. Choć wokół zakochanych nieustannie krążą plotki, a oni sami spotykają się z dość mocnymi i czasem kontrowersyjnymi komentarzami na swój temat to konsekwentnie nie poddają się złym słowom i spojrzeniom.

Jednak oprócz pięknych chwil razem nie marnują czasu i poświęcają się pracy. Joanna Opozda nie ukrywa, że chciałaby wypłynąć na szersze wody niż gra w serialu „Pierwsza miłość”.

Pomagać jej w realizacji tego marzenia ma sam ukochany, Antek Królikowski. Według medialnych doniesień aktorowi zależy na tym, by ukochana dostała wreszcie godną jej talentu i umiejętności rolę. Czy to mu się uda?

Joanna Opozda i Antek Królikowski: czy aktorowi uda się zdobyć dla ukochanej wymarzoną rolę?

Zgodnie z doniesieniami serwisu Pomponik, aktor miał wpływać na produkcję najnowszej komedii romantycznej ze swoim udziałem „Miłość ma cztery łapy”, aby główną żeńską rolę zaproponować właśnie Joannie Opoździe.

Jednak decyzja była inna – u boku Królikowskiego zobaczymy jego dawną ukochaną, Julię Wieniawę.

Podobno Antek Królikowski ma wykorzystywać swoje liczne kontakty i znajomości, aby jego ukochana otrzymała interesujące propozycje. Co z tego wyszło? Dziś jeszcze nie wiadomo.

Wiadomo jednak, że Joanna Opozda zagra w kontynuacji dyplomu Antka, „Noc życia”, tym razem w głównej roli.

Warto przypomnieć, że Joanna Opozda dwa lata temu otrzymała rolę Brigitte Bardot w filmie Lecha Majewskiego. Podobno, wybór aktorki do tej roli miała zaakceptować sama legenda francuskiego kina!

fot. Instagram @antek.krolikowski

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK NAGRA DUET Z EDYTĄ GÓRNIAK? ZDUMIONY KRÓL DISCO POLO ODPOWIADA NA KRĄŻĄCE OD WIELU DNI PLOTKI

Przypomnij sobie: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ