Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Na antenie TVN pojawił się w 2010 roku i od tego czasu bije rekordy oglądalności.

Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl

Magda Gessler umówiła się na randkę za granicą

Magda Gessler a raczej jej związek odczuwa skutki pandemii koronawirusa bardzo mocno. Restauratorka nie mogła spotykać się ze swoim ukochanym Waldemarem, który na co dzień mieszka w Kanadzie. Aby być jak najbliżej ukochanego Magda Gessler zarywała noce po to, by porozmawiać z nim przez telefon.

„Tęsknię. Już tak długo osobno. Walczę o spotkanie, lot do Kanady. To tak trudne obecnie. Granice zamknięte. Walduś mnie potrzebuje, a ja jego” – pisała w sieci.

Zakochani spotkali się po półrocznej rozłące…

„Mój kochany. Radość w sercu. Cudownie być znów blisko siebie!” – pisze szczęśliwa pod zdjęciem.

Aby uniknąć nieprzyjemności związanych z koronawirusem zakochani spotkali się w Norwegii.

Magda Gessler stoi przed ważną decyzją, źródło: Fakt
Magda Gessler stoi przed ważną decyzją, źródło: Fakt
Magda Gessler stoi przed ważną decyzją, źródło: Fakt

To też może cię zainteresować: Ministerstwo Zdrowia opublikowało nową listę czerwonych oraz żółtych stref. Czy nie jesteś w grupie ryzyka