Jak przekazuje portal Lelum na bazie informacji Business Insider z powodu ustawowego zamknięcia sklepów sieci Biedronka w świąteczną sobotę, władze marki postanowiły pochylić się nad potrzebami klientów w zrobieniu zakupów w tym trudnym czasie, jakim jest pandemia i niechęć wielu osób do stania w kolejkach, co może stwarzać większe ryzyko zarażenia się.

W najbliższą sobotę nie mamy, co myśleć o większych zakupach niż drobne sprawunki w osiedlowych sklepikach, w których za ladą zobaczymy właściciela lub jego rodzinę bądź stacjach benzynowych.

Właśnie dlatego, Biedronka postanowił wyjść „frontem do klienta”, cytując klasyka i zrekompensować im niemożność skorzystania z oferty sklepów w sobotę. Jak tego dokonała?

Okazuje się, że blisko setka sklepów sieci będzie przez najbliższe dni otwarta przez całą dobę!

100 sklepów sieci Biedronka otwartych całą dobę! Powodem święto narodowe w sobotę

Najbliższa sobota to święto narodowe i zgodnie z prawem wszystkie punkty handlowe, oprócz stacji benzynowych i sklepów z właścicielem za ladą pozostaną zamknięte. Biedronka postanowiła zrekompensować to swoim klientom. Jak? To zaskoczenie!

Oznacza to, że w podanej przez władze Biedronki puli stu sklepów na terenie całej Polski będzie mogli zrobić zakupy nawet w środku nocy!

Sobota będzie w Polsce dniem specjalnym – święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Święto Wojska Polskiego, a do tego obchody 100. rocznicy Cudu nad Wisłą. Zatem nie dziwi fakt zamknięcia sklepów, który zresztą jest ustawowym nakazem.

Jednak o zakupy nie mamy się co martwić. Warto zatem sprawdzić, które Biedronki w Polsce będą przez dwie doby przed sobotą będą otwarte całą dobę. Lista sklepów znajduje się na stronie internetowej sieci handlowej.

fot. materiały prasowe sieci Biedronka

Jak informował portal "Życie": TAJNE SPOTKANIE W TORUNIU, OJCIEC RYDZYK GŁÓWNYM BOHATEREM. POJAWIŁY SIĘ SZCZEGÓŁY ROZMOWY, WYJAWIŁA JE TAJEMNICZA KRYSTYNA

Przypomnij sobie: SPORA GRUPA POLAKÓW OTRZYMA NOWĄ ZAPOMOGĘ OD PAŃSTWA? DODATEK DO EMERYTURY ZAPOWIADA RZECZNIK RZĄDU, POD GŁOSOWANIE POSŁÓW TRAFI USTAWA

Portal "Życie" pisał również: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, POJAWIŁO SIĘ NOWE OGNISKO W JEDNYM Z SUPERMARKETÓW. SANEPID POSZUKUJE KLIENTÓW, MOGLI SIĘ ZARAZIĆ