Michał Wiśniewski jest osobą, która uwielbia być w centrum uwagi. Nie zmienia się to już od wielu, wielu lat. Jak się okazuje, w ostatnich dniach o wokaliście znów zrobiło się głośno.

Jak informuje portal Pikio, Michał Wiśniewski otrzymał ostatnio bardzo ciekawą propozycję współpracy. Według medialnych doniesień, wokalista otrzymał możliwość od telewizji Superstacja.

O co dokładnie chodzi?

Jak się okazuje, Michał Wiśniewski może zostać prowadzącym program, który emitowany byłby w Superstacji.

- Michał Wiśniewski w ostatnich tygodniach był bardzo często widywany na korytarzach Superstacji. Spotykał się z szefostwem firmy i prowadził rozmowy o możliwości podjęcia współpracy i własnym programie na antenie stacji. Nie wiadomo jeszcze, jaka miałaby być tematyka show, które miałby poprowadzić, ale jego wizerunek miałby być magnesem do przyciągnięcia widzów i zwiększenia oglądalności Superstacji - powiedziała jedna z osób, która zaangażowana jest w produkcję.

Jak się okazuje, Michał Wiśniewski miałby wspólnie z Wojciechem Jagielskim poprowadzić program "Tok Szoł". Jednak wokalista nie jest zbyt zadowolony z tej propozycji. Chciał on bowiem prowadzić program samodzielnie, a do tego liczył też na dość pokaźne zarobki w granicach około 200 tysięcy złotych.

Instagram @m_wisniewski1972

Co mówi o sprawie sam muzyk?

- Generalnie bywam na wielu korytarzach. Absolutnie zaprzeczam wszelkiego rodzaju pogłoskom, które do mnie docierają w ciągu ostatnich dwóch dni i z których się uśmiałem. Superstacja w ogóle nie planuje czegoś takiego jak "telewizja śniadaniowa". Generalnie czy będziemy jakoś tam w przyszłości współpracować, to wszystko jest możliwe, bo ja rozmawiam co jakiś czas z różnymi telewizjami. Niektóre rzeczy czasem się udają, a czasem się nie udają. Wiem, że to odpowiedź trochę lakoniczna, ale nie ma na razie o czym rozmawiać - skomentował natomiast całą sprawę Michał Wiśniewski.

Czy faktycznie Michał Wiśniewski nie planuje obecnie współpracy z Superstacją, czy może po prostu nie wolno mu mówić o tak poważnych projektach?

Instagram @m_wisniewski1972

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY