Zenon Martyniuk jest znany z tego, że na scenie robi zawsze wielkie show. To jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

Popularność gwiazdora jest coraz większa, od lat jest na szczycie, aktualnie zaś przeżywa drugą młodość i prawdziwy rozkwit kariery. Na swoim koncie ma aż 17 płyt, jednak najbardziej znane stały się „Przekorny los” oraz „Zaczarowana wyspa”, czyli dwa ostatnie krążki. Każda z tych płyt zdobyła status diamentowej, co oznacza, że sprzedano ponad 150 tysięcy tych albumów.

Zenek Martyniuk w końcu spełni swoje marzenie?

Zenek Martyniuk wystąpił niedawno w Chełmie. Był to koncert z okazji Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jak przypomina Pomponik, wydarzyło się na nim coś niesamowitego.

Zenon Martyniuk / YouTube
Zenon Martyniuk / YouTube
Zenon Martyniuk / YouTube

W pewnym momencie na scenie znalazła się kobieta w niebieskiej sukience. Tajemnicza postać objęła Zenka i mogłoby się wydawać, że była to jego fanka, jednak tą osobą okazała się… Edyta Górniak. Duet zatańczył razem do „Życie to są chwile”.

- Nogi się pode mną ugięły, ale zachowałem zimną krew i dokończyłem utwór. To był dla mnie wielki zaszczyt, bo uważam ją za gwiazdę światowego formatu. Od dawna jej kibicuję – opowiadał Zenek po występie.

Fani Edyty Górniak i Zenka Martyniuka zaczęli coraz głośniej mówić o tym, że powinni nagrać wspólną piosenkę. Co na to Zenek?

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk

- Chętnie się za to wezmę i napiszę tekst. Mogłoby z tego wyjść coś fajnego, a takie emocje trzeba szerzyć, szczególnie w tych trudnych czasach – mówił zmotywowany muzyk.

Póki co Edyta Górniak nie skomentowała sprawy, jednak osoba z jej otoczenia twierdzi, że trwają namowy na duet Edyty Górniak i Zenka Martyniuka. Być może jeszcze podczas trasy koncertowej uda się zobaczyć ten niezwykłe duet?

Przypomnij sobie o… MAGDA GESSLER ZDRADZIŁA PŁEĆ DZIECKA LARY GESSLER? PRAWDA WYSZŁA NA JAW, PRZYSZŁA BABCIA WYGADAŁA SIĘ

Jak informował portal Życie: MICHAŁ SZPAK DOCZEKAŁ SIĘ KŁOPOTÓW. ZESZŁOROCZNE ZMIANY ZAWODOWE ZBIERAJĄ SWOJE ŻNIWO

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: MAŁOPOLSKA NADAL LIDEREM W LICZBIE NOWYCH PRZYPADKÓW ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. KOLEJNE SMUTNE WIADOMOŚCI