Zenon Martyniuk jest znany z tego, że na scenie robi zawsze wielkie show. To jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

Popularność gwiazdora jest coraz większa, od lat jest na szczycie, aktualnie zaś przeżywa drugą młodość i prawdziwy rozkwit kariery. Na swoim koncie ma aż 17 płyt, jednak najbardziej znane stały się „Przekorny los” oraz „Zaczarowana wyspa”, czyli dwa ostatnie krążki. Każda z tych płyt zdobyła status diamentowej, co oznacza, że sprzedano ponad 150 tysięcy tych albumów.

Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube

Dziwne zachowanie Zenka Martyniuka podczas występu

Ostatnio w Kielcach odbył się III Festiwal Muzyki Tanecznej. Jak zauważa portal Lelum, to tam można było zaobserwować dziwne zachowanie gwiazdora. Podczas wykonywania najpopularniejszego utworu swojego autorstwa Zenek Martyniuk wzbudził tym ogólne zainteresowanie.

Jak wiadomo, tego typu festiwal muzyczny nie mógłby się odbyć bez najpopularniejszego w kraju wykonawcy disco-polo, który w ostatnim czasie zdaje się przebijać nawet Sławomira czy legendarny już zespół Boys. Zenek jest wciąż na topie i z chęcią odwiedził Kielce, gdzie podczas występu zwrócono uwagę na pewien szczegół.

Gdy śpiewał „Przez twe oczy zielone”, patrzył tylko w jedno miejsce, skupiając na tym całą swoją uwagę. Okazało się, że przyglądał się pewnej kobiecie.

Tajemnicza kobieta to tancerka z jego zespołu. Czy Zenek Martyniuk śpiewał właśnie dla niej? Fani twierdzą, że tak to właśnie wyglądało.

Choć pandemia koronawirusa trwa w najlepsze, a od jakiegoś czasu liczba zarażeń znacznie wzrosła i niemal codziennie donosi się o pobiciu tego niechlubnego rekordu, festiwal odbył się, jednak zachowano obostrzenia. Na widowni zajęte było co drugie miejsce, a wszyscy fani musieli mieć zasłonięte usta oraz nos.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: WKRÓTCE ROZPOCZNIE SIĘ REMONT NA KILKU CMENTARZACH. BĘDZIE KILKA TYSIĘCY WIĘCEJ MIEJSC

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA AKTUALIZUJE DANE DOTYCZĄCE ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. W JEDNYM Z WOJEWÓDZTW SYTUACJA JEST NAPRAWDĘ POWAŻNA

Portal Życie pisał również o… SZCZERE WYZNANIE MAŁGORZATY ROZENEK. JAK WYGLĄDAŁO DZIECIŃSTWO GWIAZDY