Małgorzata Rozenek przed kilkoma miesiącami znów została mamą! Gwiazda nigdy nie ukrywała tego, że najważniejsza w jej życiu jest rodzina. Czy jednak swoje dzieciństwo wspomina równie dobrze?

Jak wyglądało dzieciństwo gwiazdy?

Jak informuje portal Pudelek, Małgorzata Rozenek obecnie nieustannie spędza czas ze swoją rodziną. Na bieżąco informuje bowiem o tym na swoim instagramowym profilu. Gwiazda wciąż publikuje zdjęcia z dziećmi i mężem, a także z pozostałymi członkami rodziny.

Ostatnio Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu dla portalu „Fakt”, w którym opowiedziała jak dokładnie wyglądało jej dzieciństwo. Szczególną uwagę poświęciła swoim relacjom z babciami.

- Miałam babcię Helenę - mamę mojej mamy, i Modestę - mamę taty. Z Heleną nasza relacja była trudna. Helena ewidentnie faworyzowała chłopców i nie lubiła swoich wnuczek. Nie lubiła mnie - przyznała celebrytka podczas wywiadu.

- Modesta kochała mnie najbardziej ze swoich wnucząt. Jest dla mnie niezwykle ważną osobą. Niestety już nie żyje. Była dla mnie ważną babcią. Rozpieszczała mnie - dodała Małgosia.

Instagram @m_rozenek

Jakim dzieckiem była Małgorzata Rozenek?

Jak przyznała sama celebrytka, kiedy była dzieckiem nigdy nie sprawiała problemów swoim rodzicom.

- Byłam bardzo grzeczna. Mój największy wybryk to kolczyk w nosie, który nosiłam przez 1,5 godziny. Wystarczyło, że tata na mnie spojrzał i natychmiast ten kolczyk usunęłam. Nie musiał nawet nic mówić - wspomina Małgorzata Rozenek.

Czy dzieci gwiazdy również są tak grzeczne jak ich mama? Tego tematu gwiazda nie poruszyła, jednak nie ulega wątpliwości, że jej synowie są dla niej najważniejszymi osobami na świecie!

Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: NOWY ZAKUP ZENKA MARTYNIUKA ZASKOCZYŁ JEGO FANÓW. PIOSENKARZ ZAPŁACIŁ ZA NIEGO SUMĘ, KTÓRA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ