Lara Gessler powoli awansuje ze stanowiska córki Magdy Gessler, restauratorki prowadzącej „Kuchenne rewolucje” w TVN, do miana prawdziwej celebrytki, która zebrała już rzeszę własnych fanów.

Kobieta z chęcią pokazuje zdjęcia z różnych miejsc oraz wydarzeń na swoim Instagramie. Od jakiegoś czasu równie chętnie publikuje także fotki z ciążowym brzuszkiem – ona i Piotr Szeląg już niebawem zostaną rodzicami.

Termin porodu Lary Gessler wyznaczono na przełom września i października. Jej fani nie mogą się doczekać, aż Lara będzie mieć dziecko.

Lara Gessler. Źródło: Instagram
Lara Gessler. Źródło: Instagram

Magda Gessler zdradziła płeć dziecka Lary

Trzeba przyznać, że Lara Gessler trzyma się lekko na uboczu – z daleka od celebryckich imprez i ścianek. Mimo to ma spore grono oddanych fanów i odbierana jest bardzo pozytywnie, właśnie przez to, że nie wyskakuje z lodówki, a jej obecność w social mediach jest subtelna, zdjęcia – artystyczne, a wizerunek – ciepły i sympatyczny.

Córka Magdy Gessler jest bardzo rodzinna. Przygotowuje się już do roli mamy, jednak nie o każdym nowym zakupie czy posunięciu chwali się w mediach społecznościowych, wiele pozostawia dla siebie. Chętnie widuje się także z mamą.

W ostatnim czasie Lara Gessler dała zagadkę fanom. Z jej rozwiązania wynikało, że znana jest płeć jej nienarodzonego dziecka, jednak nie było to stuprocentowo potwierdzone – fani zastanawiali się, czy to nie „podpucha”.

Magda Gessler i Lara Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler i Lara Gessler. Źródło: Instagram

Teraz Magda Gessler dodała zdjęcie z córką, która z dumą pokazuje ciążowy brzuszek. Opis zdjęcia, jaki sporządziła restauratorka, rozwiał wszelkie wątpliwości.

„Dziewczynkii .... mojje” – napisała w swoim stylu „królowa TVN”.

Wygląda na to, że płeć dziecka Lary została potwierdzona dzięki wpisowi jej mamy. Ciężarna córka Magdy Gessler spodziewa się córeczki!

Przypomnij sobie o… ALICJA BACHLEDA-CURUŚ NIE WRÓCI DO POLSKI? ZASKAKUJĄCE INFORMACJE O ŻYCIU AKTORKI

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: 13 SIERPNIA WYSTĄPIĄ PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU. GDZIE NALEŻY SIĘ ICH SPODZIEWAĆ

Portal Życie pisał również o… DLACZEGO LESZEK TELESZYŃSKI ZNIKNĄŁ Z TELEWIZJI? CO DZIEJE SIĘ ZE ZNANYM AKTOREM