Od momentu, w którym Piotr Kraśko obwieścił, że żegna się z „Dzień Dobry TVN” w kuluarach TVN mówi się, że Kinga Rusin również pożegna się z formatem.

Para przyjaciół-dziennikarzy wyjątkowo dobrze dogadywała się na antenie i nie da się ukryć, że mocno zapadła widzom w pamięć. Do tej pory, oprócz Piotra Kraśki z pasmem śniadaniowym TVN-u pożegnała się już Magda Mołek i Maricn Meller. Czy Kinga Rusin dołączy do tej grupy?

Kinga Rusin nie będzie prowadzić „Dzień Dobry TVN”? Pojawiły się plotki o odejściu gwiazdy stacji

Spore zmiany w TVN? Pojawiły się plotki, że z telewizji odchodzi sama Kinga Rusin, jedna z flagowych postaci stacji! Ile w tym prawdy?

Jak przekonuje Pomponik, istnieje możliwość, że od jesieni Kinga Rusin – która straciła partnera w duecie prowadzących, gdyż Piotr Kraśko wrócił do dziennikarstwa informacyjnego i prowadzi „Fakty TVN” i „Fakty z zagranicy” w TVN24 BiS – nie pojawi się już w „Dzień Dobry TVN”.

fot. Instagram @kingarusin

Od pewnego czasu mówi się, że do prowadzenia programu ma zostać zatrudniona Agnieszka Woźniak-Starak, którą widziano niedawno na spotkaniu z dyrektorem programowym TVN, Edwardem Miszczakiem.

- Coraz poważniej myśli o tym, aby rozstać się z mediami i skupić na rozwijaniu marki kosmetycznej. Teraz, gdy stawia się na ekologię, jej firma, która bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach, może okazać się prawdziwą żyłą złota – wyjaśnia informator, na którego powołują się dziennikarze gazety „Dobry Tydzień.

Kinga Rusin wyjechała niedawno na Mazury, co miało jej dać czas i miejsce na głębokie przemyślenia dalszej kariery zawodowej i życiowych kroków. Zawsze może również liczyć na swojego wieloletniego partnera, Marka.

fot. Instagram @dziendobrytvn

Jak informował portal "Życie": ŻONA WÓJTA Z „RANCZA” TOTALNIE SIĘ ZMIENIŁA. AŻ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ, W OGÓLE NIE PRZYPOMINA SIEBIE SPRZED LAT

Przypomnij sobie: SYN ZENKA MARTYNIUKA W MOCNYCH SŁOWACH O UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW WOKALIŚCIE! DANIEL M. OBRAZIŁ GWIAZDĘ, PRZYWOŁAŁ BOBA MARLEYA

Portal "Życie" pisał również: PIOTR ŻYŁA POKAZAŁ SIĘ Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ W NIETYPOWYM STROJU. FANI SKOCZKA MAJĄ DOŚĆ TEJ SYTUACJI, MOCNO SKOMENTOWALI JEGO NOWE ZDJĘCIE