Jak podaje "Pudelek", jeszcze nie tak dawno o zespole "Piękni i młodzi" słyszeli jedynie fani muzyki disco-polo. Jednak po głośnej awanturze, jaka miała miejsce po Nocy Sylwestrowej w TVP, w jaką wdali się byli małżonkowie, o "Pięknych i młodych" usłyszała cała Polska.

Szczęście uśmiechnęło się do Dawida

Były wokalista zespołu "Piękni i młodzi", być może ciężkie chwile związane z konfliktem z byłą żoną ma już za sobą. Gdy wybuchła awantura między nim, a Magdą narożną o odpowiedzialność za och wspólną córkę, była para była pół roku po ogłoszeniu decyzji o rozwiązaniu małżeństwa. Każde poszło w swoją stronę z nowymi partnerami. Po całym zajściu, które opisywane było jeszcze przez kilka kolejnych tygodni, oboje obrzucali się wzajemnie błotem w mediach społecznościowych, aż w końcu Magda będąca liderką "Pięknych i młodych" wyrzuciła byłego męża z zespołu.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). https://www.facebook.com/Pi%C4%99kni-i-M%C5%82odzi-Official-100775314796113/ #fanpage #piekniimlodzi #madzianarożna #danielwilczewski #danielbiczak

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Fala komentarzy spłynęła pod postem opublikowanym przez Magdę na Instagramie. Fani stwierdzili, że bez Dawida zespół już nie istnieje. Sam Dawid zdaje się całkiem dobrze, a wręcz wyśmienicie radzić w zaistniałej sytuacji, co mozna zobaczyć na jego profilu na Instagramie.

Ofiacjalna informacja o błogosławionym stanie jego ukochanej wzbudziła zachwyt jego wiernych fanów. Dawid w rozmowie z "Pudelkiem zdradził płeć dziecka.

Termin mamy wyznaczony na połowę listopada. Jesteśmy w połowie lata, a z Asią co chwilę rozmawiamy na temat Bożego Narodzenia, bo nie możemy doczekać się pierwszych świąt z naszym synkiem, który w okolicy tego pięknego czasu będzie świętować swój miesiąc z nami!

Serdecznie gratulujemy! A Ty co chcesz przekazać przyszłym rodzicom?

O tym się mówi: Anna Jantar w dniu, gdy odeszła, znała już tajemnicę męża. Zapoczątkowała ona duże zmiany, które nie miały szansy na rozwój

Zerknij: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. Co widzieli jego goście