Daniel M. ma na swoim koncie wiele wybryków, a jego zachowanie w ostatnim czasie przysparza wielu kłopotów nie tylko słynnym rodzicom, którzy za każdym razem wybawiają syna z opresji, ale także jego żonie oraz córeczce. Polacy, którzy obserwują zachowanie mężczyzny, dziwią się, że niemal wszystko uchodzi mu płazem.

Syn Zenka Martyniuka zasłynął z problemów z prawem. Zatrzymywano go za agresywne zachowania, prowadzenie auta pod wpływem alkoholu, znaleziono przy nim 3 gramy marihuany. Co więcej, Danielek już po sądowym zakazie jazdy autem, który na nim ciążył, postanowił nie zważać na wyrok i prowadził samochód. Gdy wiosną wrócił z Niemiec i Holandii, powinien przejść dwutygodniową kwarantannę, jednak tę zasadę również zlekceważył.

Daniel M. Źródło: Instagram
Daniel M. Źródło: Instagram

Później nagrał na Instagramie wulgarną relację o tym, jak potraktowano go gazem pieprzowym i wyrzucono z klubu. Ostatnio zaś na jego profilu pojawiła się kolejna głośna relacja, w której obraża Kamila Bednarka.

Kamil Bednarek zareagował na słowa Daniela M.

Syn Zenka Martyniuka najpierw zademonstrował swój talent wokalny, a następnie pokazał środkowy palec i pozdrowił Kamila Bednarka.

Daniel M. Źródło: Instagram
Daniel M. Źródło: Instagram

„Nagrałem to specjalnie, bo jak włączam TVN i widzę za każdym razem Bednarka reklamę, który nie wie, czy jest rastamanem, czy on już sam nie wie ten chłop, kim on jest. Dla mnie on jest nikim. Przez takich jak on Bob Marley przewraca się w grobie” – cytuje Plejada.

Menedżer Kamila Bednarka postanowił odnieść się do słów Danielka. Mężczyzna zachował spokój.

Daniel M. Źródło: Instagram
Daniel M. Źródło: Instagram

„Życzymy panu Danielowi dużo zdrówka, pomyślności i pogody ducha na co dzień. To jest nasz jedyny komentarz w tym temacie” – oznajmił.

Przypomnij sobie o… SYN ZENKA MARTYNIUKA W MOCNYCH SŁOWACH O UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW WOKALIŚCIE! DANIEL M. OBRAZIŁ GWIAZDĘ, PRZYWOŁAŁ BOBA MARLEYA

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: UTRUDNIENIA DLA PASAŻERÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ. ZMIANY NA TRASACH NIEKTÓRYCH LINII

Portal Życie pisał również o… JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY