Daniel Martyniuk, syn znanego gwiazdora Zenka Martyniuka, nie od dziś słynie ze skandali, które zwykle odbijają się szerokim echem w mediach. Jego historia jest pełna nietypowych sytuacji – był już zatrzymywany m.in. za agresywne zachowania.

Podczas jednego z zatrzymań funkcjonariusze policji znaleźli przy nim 3 gramy marihuany. Później, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu, został ukarany więzieniem w zawieszeniu i utracił prawo jazdy na 3 lata.

To jeszcze nie koniec kłopotów z prawem Daniela Martyniuka. Celebryta wiele razy obiecywał zmianę, jednak jak dotychczas nie widać, by zamierzał odmienić swoje życie – wciąż wchodzi w konflikty z prawem.

Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl

Ostatnio zlekceważył sądowy zakaz jazdy samochodem, który został na niego nałożony po tym, jak prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Co więcej, nie przestrzegał zasad obowiązkowej kwarantanny po powrocie z Niemiec oraz Holandii.

Następnie przyszedł czas na nagrania Daniela na relacjach na Instagramie. Tam internauci dowiedzieli się, że został potraktowany gazem pieprzowym i wyrzucony z lokalu.

Kolejny wybryk Daniela Martyniuka

Jak donosi Express Ilustrowany, Daniel Martyniuk w piątkowy wieczór opublikował kolejną relację na Instagramie. Jego następny wybryk chyba przestał dziwić kogokolwiek – internauci przyzwyczaili się, że syn Zenka co jakiś czas pakuje się w tarapaty, a w mediach społecznościowych pojawiają się nagrania nietrzeźwego mężczyzny, który w emocjonalny sposób wypowiada się do przedniej kamery telefonu.

Daniel Martyniuk. Źródło: plotek.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: plotek.pl

Teraz Daniel Martyniuk wykrzykiwał różne hasła pod adresem właściciela lokalu, z którego został wyrzucony.

„Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się uważasz, chłopie? Patrzcie, jak on traktuje innych ludzi. Wysyła swoich ludzi, bo np. nie lubi syna Zenka Martyniuka, którego trzeba zagazować, bo on jemu nie odpowiada” – mówił płaczący Danielek.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE