Lara Gessler poinformowała w kwietniu swoich fanów, że oczekuje dziecka. Gratulacjom nie było końca! Fani nie mogą się doczekać, kiedy wreszcie pojawi się w mediach pierwsze zdjęcia maleństwa.

Fani Lary Gessler nie mogą się już doczekać!

Jak donosi portal Plotek, jakiś czas temu Lara Gessler, wraz z partnerem - Piotrem Szelągiem przenieśli się do swojego nowego mieszkania. Jak planują urządzić pokój maleństwa?

Nie można zatem zaprzeczyć, że w życiu Lary Gessler dojdzie do prawdziwej rewolucji! Gwiazda, w jednym z wywiadów, zdradziła jak planuje urządzić nowe lokum!

- Mieszkanie zamierzamy meblować prosto, bez większych luksusów. Nie urządziliśmy jeszcze pokoju dla dziecka. Podchodzimy do wszystkiego na spokojnie - powiedziała podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Party.

Instagram @lara_gessler

Czy celebrytka zamierza wyprawić przyjęcie z okazji narodzin dziecka?

Jak przyznała gwiazda, niedawno przyszli rodzice poznali płeć swojego dziecka. Na świecie pojawi się ich córeczka, a poród jest zaplanowany na przełom września i października. Czy zatem Lara Gessler już wkrótce wyprawi baby shower?

- Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać „męskiego opijania” albo „kobiecego wieczorku”. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę - wyznała przyszła mama.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na narodziny córeczki Lary Gessler i życzyć zarówno mamie, jak i maleństwu dużo zdrowia!

Instagram @lara_gessler

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO