Lara Gessler powoli awansuje ze stanowiska córki Magdy Gessler, restauratorki prowadzącej „Kuchenne rewolucje” w TVN, do miana prawdziwej celebrytki, która zebrała już rzeszę własnych fanów.

Kobieta z chęcią pokazuje zdjęcia z różnych miejsc oraz wydarzeń na swoim Instagramie. Od jakiegoś czasu równie chętnie publikuje także fotki z ciążowym brzuszkiem – ona i Piotr Szeląg już niebawem zostaną rodzicami.

Termin porodu Lary Gessler wyznaczono na przełom września i października. Jej fani nie mogą się doczekać, aż Lara będzie mieć dziecko.

Lara Gessler. Źródło: Instagram
Lara Gessler. Źródło: Instagram

Jakiej płci będzie dziecko Lary Gessler?

Niemal od samego początku, gdy informacja o ciąży córki Magdy Gessler pojawiła się w sieci, fani dopytywali, jaka będzie płeć dziecka. W końcu Lara postanowiła ulec ich namowom.

Przyszła mama udostępniła zdjęcie ze spaceru i w nietypowy sposób ujawniła płeć przyszłego potomka. Jak podaje Fakt, postanowiła zrobić to przez przypomnienie zabawy z dzieciństwa – „kogut czy kurka”.

Była to zagadka dla fanów, którzy jako odpowiedź otrzymali zdjęcie. Na fotce widać Larę trzymającą źdźbła, które układają się tak, jak tzw. „kurka”. Oznacza to, że córka Magdy Gessler będzie mieć córeczkę!

Lara Gessler. Źródło: Instagram
Lara Gessler. Źródło: Instagram

Fani kobiety bardzo się ucieszyli i już nie mogą doczekać się kolejnej kobiety w rodzinie. Niektórzy sugerują, że dziecko będzie mieć loki „po babci Madzi”.

Ostatecznie, by nie było żadnych wątpliwości, Lara Gessler potwierdziła, że będzie miała córeczkę.

„Dziękuję wam bardzo za wszystkie wiadomości i gratulacje związane z moim gender reveal pod ostatnim zdjęciem. Cieszę się, że wam się podobało i przywołało dobre wspomnienia” – napisała.

Przypomnij sobie o… ADAM MAŁYSZ ZDRADZIŁ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĘ O SWOJEJ ŻONIE. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ

Jak informował portal Życie: RODZINNE TAJEMNICE ANDRZEJA DUDY. OKAZUJE SIĘ, ŻE W ŻYCIU PREZYDENTA SĄ JESZCZE DWIE INNE KOBIETY

Portal Życie pisał również o… RELIGA-ZEMBALA. HISTORYCZNA CHWILA W POLSKIEJ KARDIOCHIRURGII. ICH ZESPÓŁ ZNOWU RAZEM OPERUJE. O CO CHODZI