Jak podaje portal "Pomponik", ostatnie tygodnie nie były dla Adama Małysza i jego rodziny łatwe. Były skoczek narciarski dowiedział się, że jest zakażony koronawirusem. Na szczęście Adam Małysz ma już to za sobą. Były skoczek opowiedział, jak wiadomość o zakażeniu wpłynęła na jego żonę.

Trudny czas

Adam Małysz nie ukrywał, że został zakażony koronawirusem. Tą informacją podzielił się z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zaznaczył wtedy, że zakażenie przebiega u niego w sposób bezobjawowy. Więcej o tym, jak wyglądały ostatmie tygodnie Adam Małysz opowiedział w mediach społecznościowych. Co powiedział?

"Dostałem telefon od przyjaciela, który mnie poinformował, że ma koronawirusa i poprosił, żebym skontaktował się z lekarzem i się przebadał" - powiedział Adam Małysz. Były skoczek wspomniał, że nie miał wówczas żadnych objawów, ale nie chcąc ryzykować zdecydował się wykonać badanie, choć był pewien, że wynik będzie ujemny. "Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że jestem zarażony" - dodał w "Dzień Dobry TVN".

Instagram/adammalyszofficial

Zaskakująca reakcja żony

Adam Małysz przyznał, że zakażenie wywołało u niego jednie utratę węchu i smaku, a także ogólne osłabienie. Były skoczek narciarski czuł się jednak na tyle dobrze, że był w staie popracować w ogrodzie. Zdradził, że sytuacja jego żony, Izy Małysz, była nieco dziwniejsza. Dlczego?

"Byłem na kwarantannie w domu, niestety z żoną, bo ona również nie mogła wychodzić. Co ciekawe, ona nie została zakażona koronawirusem, trzy testy wypadły ujemnie. Choć muszę przyznać, że na początku ona miała większe objawy, niż ja. Myślę, że to psychika płatała jej figle, bo dużo o tym czytała. Dopiero, gdy okazało się, że na pewno nie ma koronawirusa, te objawy u niej ustąpiły" - zdradził Adam Małysz.

Na chwilę obecną oboje czują się już dobrze, przeprowadzone u nich testy wskazały wynik ujemny. Oboje wrócili już do wykonywania swoich codziennych obowiązków.

Instagram/adammalyszofficial

Zaskoczyło was wyznanie Adama Małysza?

To też może cię zainteresować: Nieznane fakty z życia Zenka Martyniuka. Tego nikt się nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wierni kompletnie zaskoczeni słowami papieża Franciszka. Głowa Kościoła Katolickiego ma niezwykle ważny apel do wszystkich

O tym się mówi: Cuda, których nie mogą wytłumaczyć nawet naukowcy. Niektóre z nich są zaskakujące