Jasnowidz Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich wizjonerów. Mężczyzna często angażuje się w zadania, w których potrzebna jest pomoc w odnalezieniu zaginionych.

Jasnowidz z Człuchowa słynie także z wizji dotyczących praktycznie wszystkiego tego, co dzieje się na świecie ;). Tym razem postanowił opisać swoje przeżycia, które odczuwał wyobrażając sobie egzorcyzmy pewnej młodej kobiety.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Proroctwa Krzysztofa Jackowskiego sprawdzają się

Krzysztof Jackowski bacznie przygląda się sytuacji, jaka ma miejsce w polskiej i światowej polityce oraz gospodarce. Postanowił zabrać glos w sprawie pandemii koronawirusa. Czy wie kiedy się skończy?

"Jeżeli obserwowaliście, tam jest taka wypowiedź moja. Kiedy się zaczęła pandemia, zatytułowałem to tak, że kilka razy te same literki pisałem: KORONAWIRUS. Wtedy kiedy dużo ludzi się zlękło, kiedy zrobiono panikę, ja powiedziałem, żeby nie dać się zastraszyć, że patrząc na statystyki, coś jest nielogicznego w tym wszystkim. Oczywiście, to było trochę zbesztane przez wielu ludzi, którzy ulegli temu strachowi. Nie dziwię się im. Ale ja chyba przez dwie czy trzy audycje mówiłem, że zaczyna się pewien nonsens" - mówi.

"Dzisiaj większość z was widzi, że to jest nonsens - nawet osoby, z którymi nie szło porozmawiać w innej kategorii jak tylko takiej, że trzeba się bać koronawirusa, bo byli tym zaślepieni. Dzisiaj sami zaczepiają mnie i mówią: "Słuchaj, stary. Co się dzieje? O co tu chodzi?" - dodaje.

Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce
Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce
Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce

Jednocześnie dodaje, że stan, który teraz panuje, to względna cisza. Cisza przed burzą…

"Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo czas, który się kończy... Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscowiłem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać" - zdradza.

Jak informował portal "Życie": NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY

Przypomnij sobie: SANEPID PILNIE POSZUKUJE UCZESTNIKÓW MSZY, MOGĄ BYĆ ZARAŻENI. W NABOŻEŃSTWIE BRAŁA UDZIAŁ OSOBA Z KORONAWIRUSEM