Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Kobietę od wielu lat możemy nieustannie oglądać w spotach reklamowych firmy PLAY. Okazuje się jednak, że już niedługo może się to zmienić!

Gwiazda musi nieco zmienić swoje życie!

Odkąd Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem pochwaliła się, że wkrótce na świecie pojawi się ich długowyczekiwane dziecko, temat ciąży pojawia się najczęściej w materiałach publikowanych przez celebrytkę. Jak się okazuje, termin rozwiązania zbliża się nieubłaganie, a gwiazda przyznaje, że właśnie ostatnie tygodnie są dla niej najtrudniejsze.

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan poinformowała oficjalnie, że ich synek przyjmie imię Henryk. Nie wiemy jednak dokładnie, na kiedy wyznaczony jest termin porodu maleństwa.

Jak informuje portal Pudelek, Barbara Kurdej-Szatan jest obecna w reklamach sieci PLAY nieustannie od 2013 roku i to właśnie dzięki nim zaczęła się jej filmowa kariera. Jak się jednak okazuje, już wkrótce wszystko może się zmienić.

Screen YouTube

Sieć PLAY szykuje zmiany?

Jak donoszą media, firma PLAY coraz bardziej skłania się ku zakończeniu współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan oraz Maciejem Łagodzińskim. Powodem jest chęć zmiany spotów reklamowych znanych od wielu, wielu lat.

- Blondynka i szatyn" są świetni, wspaniale się z nimi współpracuje. Basia sprawiła, że o reklamie zawsze dużo się mówiło i ona sama dzięki niej zrobiła karierę. Ale każdy, nawet najlepszy pomysł, co jakiś czas trzeba odświeżyć. I takiego odświeżenia potrzebuje kampania Playa - powiedziała dziennikarzom portalu Pudelek jedna z osób z branży reklamowej.

Pojawiły się plany zakończenia współpracy z Basią i Maćkiem. W ostatniej reklamie z Kamilem Bednarkiem już ich nie było i widzowie dobrze zareagowali. Badania focusowe wykazały dobre przyjęcie tego spotu - dodał informator.

Czy zatem już niedługo kto inny zagości w reklamach sieci PLAY? Jak zniknięcie Barbary Kurdej-Szatan wpłynie na rozpoznawalność marki?

screen YouTube

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: NOWY ZAKUP ZENKA MARTYNIUKA ZASKOCZYŁ JEGO FANÓW. PIOSENKARZ ZAPŁACIŁ ZA NIEGO SUMĘ, KTÓRA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ