Weronika Rosati aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. 36-letnia Weronika Rosati, aktorka znana głównie z filmów „PitBull” oraz „Obława”, a także seriali „Czas honoru” oraz „M jak miłość”, prywatnie jest mamą dwuletniej Elizabeth.

Weronika Rosati fot. Instagram
Weronika Rosati fot. Instagram

Gwiazda jest znana także ze wspierania walki o prawa kobiet, co uczyniła m.in. na World Economic Forum w Davos. Sama padła ofiarą przemocy domowej i po przykrych doświadczeniach z ekspartnerem, Robertem Śmigielskim, chce pomóc innym kobietom.

Weronika Rosati ma nowego partnera

Mimo przykrych doświadczeń z przemocą w tle, Weronika Rosati postanowiła wejść w nowy związek. Jak się okazuje kolejna miłość aktorki również nie okazała się tą na całe życie. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, aktorka zakończyła znajomość w czerwcu.

Weronika Rosati fot. Instagram
Weronika Rosati fot. Instagram

Związek Weroniki to już przeszłość, rozstali się pod koniec czerwca. Nie ma tutaj żadnego dramatu, to była dojrzała decyzja dwojga dorosłych ludzi – mówi osoba z otoczenia aktorki.

Jak się okazuje książek rozpadł się przez to, że para Niewidziała się ze sobą przez dłuższy czas. Wszystko przez epidemię.

Weronika już od wielu tygodni zastanawiała się, czy ta relacja ma przyszłość. Oni prawie się nie widywali. Jej partner mnóstwo czasu spędzał w podróżach służbowych. Potem Weronika na wiele tygodni utknęła z córeczką w Stanach Zjednoczonych. Można powiedzieć, że rozłąka związana z koronawirusem przesądziła sprawę - dodaje źródło Pudelka.

Jak informował portal "Życie": NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY