Julia Kamińska to polska aktorka, która – co może być zaskakujące – studiowała germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Choć nie przygotowywała się do zawodu, to jednak udało jej się zrobić karierę – zaistniała dzięki wcielaniu się w główną postać w serialu „BrzydUla”, który emitowano w TVN w latach 2008-2009.

Aktorka została dostrzeżona także przez ekipę seriali „Na dobre i na złe”, „Singielka” i „Na Wspólnej”. Choć jej debiut miał miejsce w 2004 roku w produkcji „Magiczne drzewo”, a później miała za sobą kilka nieco mniejszych ról, to właśnie po „BrzydUli” zainteresowali się nią przedstawiciele z branży.

Julia Kamińska pracowała także nad scenariuszem do serialu „Pierwsza miłość” w latach 2015-2016 oraz do kilku odcinków „Singielki” i „BrzydUli”. Próbowała swoich sił także w branży muzycznej, tańczyła z Rafałem Maserakiem w „Tańcu z Gwiazdami” i rozebrała się dla „CKM-u”, a pieniądze, które za to otrzymała, przeznaczyła na cele charytatywne.

Julia Kamińska. Źródło: dziendobry.tvn.pl
Julia Kamińska. Źródło: dziendobry.tvn.pl

Co Julia Kamińska sądzi o ślubie?

Teraz, gdy kolejna odsłona „BrzydUli” już niebawem pojawi się na ekranach, a główną rolę ponownie zagra Julia Kamińska, media na nowo zainteresowały się jej życiem prywatnym. Dziennikarz z serwisu Plotek postanowił zapytać, czy planuje ślub z Piotrem Jaskiem, z którym jest w związku od 2009 roku.

Julia Kamińska ujawniła, że jest „niespecjalnie zainteresowana ślubem”. Sesja w sukni ślubnej, do której nawiązano podczas rozmowy, miała za zadanie promowanie less waste na śluby.

Julia Kamińska. Źródło: chillizet.pl
Julia Kamińska. Źródło: chillizet.pl

- Ślub nie jest tym, o czym marzę, parę razy przeżyłam ślub w pracy (…) i to mi absolutnie wystarcza – wyznała.

- Jeżeli zostałyby wprowadzone związki partnerskie, to pewnie bym się zdecydowała – zapewniła.

Na pytanie o swoich marzeniach wspomniała żartobliwie, że marzy o tym, „żeby pójść na przerwę”.

Przypomnij sobie o… JADWIGA EMILEWICZ NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ POLAKÓW. PIENIĄDZE NIE TRAFIĄ JUŻ DO SETEK TYSIĘCY OBYWATELI

Jak informował portal Życie: KONDOLENCJE PŁYNĄ Z CAŁEJ POLSKI. ODSZEDŁ ZNANY POLSKI DUCHOWNY

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: GDZIE MOŻNA ZAPŁACIĆ UŻYWAJĄC BONU TURYSTYCZNEGO? WARTO SPRAWDZIĆ LISTĘ MIEJSC I FIRM W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM