Tradycja weselna polegająca na coraz to bardziej wymyślnych występach tanecznych matek z synami lub ojców z córkami, staje się źródłem mnóstwa niesamowitych nagrań krążących w internecie. Film wrzucony 22 października 2016 roku stał się kolejnym hitem cieszącym się kilkudziesięciomilionowymi wyświetleniami.

Od "You Can't Touch This" do "Bye Bye Bye"

YT

Ten niesamowity przekrój stylów i rytmów sprawił, że ich taniec porwał weselników do wyśmienitej zabawy. Weselny taniec ojca z córką, która była panną młodą, stał się w 2016 roku następnym hitem YouTub i do teraz cieszy się sporym zainteresowaniem.

Autorka publikacji, na swoim koncie na YouTube "BP Film & Photo", wspaniale opisała powody powstania nagrania i jego publikacji w sieci.

Tata Mikayli („Nate-daddy”) chciał, żebym opublikowała to epickie wideo z ich wesela, tańczącą córkę i tatusia. Do wszystkich tatusiów, mówi: „NIGDY NIE PRZERYWAJ SZANSY, BY TAŃCZYĆ Z CÓRKĄ!”. Powiedział też, że ten taniec był jego szansą na potraktowanie córki tak, jak powinna być traktowana (jak księżniczka). Bardzo delikatny. Taniec rozpoczął się tak słodko i tradycyjnie, że zaskoczył wszystkich. Ha ha! Uwielbiałam kręcić film Mikayli i jej taty z niesamowitym tańcem weselnym w choreografii córki-taty.

Spektakularny pokaz umiejętności i więzi między rodzicem, a dzieckiem pokazuje, jak można w tańcu łączyć pokolenia!


YouTube/BP Film & Photo

Co sądzicie o tym zwyczaju?

O tym się mówi: Nagranie z tej mszy świętej obiegło cały świat. Ksiądz podczas jej odprawiania ledwo uszedł z życiem. Co się stało

Zerknij też tutaj: Stary dowód osobisty trzymany do dziś na dnie szuflady, może okazać się cenny. Wystarczy spełnić pewien warunek

O tym pisaliśmy ostatnio: Papież emeryt Benedykt XVI "krucho wygląda". Co się dzieje z Papieżem. Niepokojąca relacja