Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie „My Way” czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura

Mało brakowało, Edyta Górniak uniknęła groźnego wypadku

Jak podaje Pomponik, Edyta Górniak pewnie długo nie zapomni minionej nocy. To właśnie wtedy spotkało ją bardzo nieprzyjemne zdarzenie na drodze, które mogło zakończyć się ogromną tragedią.

Wokalistka przemierzała drogę ekspresową S7 prowadzącą z Krakowa do Warszawy. Zaledwie kilka metrów od niej rozegrała się prawdziwa tragedia – jadący obok tir znienacka eksplodował!

Jak twierdzą specjaliści, wszystko przez nieszczelny bak tira. Choć były duże płomienie i wybuch, na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Źródło: pomponik.pl
Źródło: pomponik.pl

- Edyta na własne oczy widziała całą akcję. Jak tylko usłyszała ogromny trzask, kazała swojemu szoferowi się zatrzymać. Po raz kolejny przydały jej się umiejętności, które nabyła w programie TVN-u – relacjonował informator.

- Zachowała zimną krew i od razu złapała za telefon, aby wezwać służby ratunkowe, które przyjechały błyskawicznie. Kierowca ciężarówki przez dłuższą chwilę był w szoku, jednak wyszedł z tej tragedii cały i zdrowy – podsumował.

Źródło: pomponik.pl
Źródło: pomponik.pl

Gdy udało się zażegnać problem, a służby skończyły działania, Edyta kontynuowała podróż do Warszawy, gdyż czeka ją istotne nagranie.

Przypomnij sobie o… W CZWARTEK DOJDZIE DO DONIOSŁEGO WYDARZENIA Z PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ W ROLI GŁÓWNEJ. NA ZAPRZYSIĘŻENIU GŁOWY PAŃSTWA ZABRAKNIE WIELU OSÓB

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK POSTANAWIA WRÓCIĆ DO FORMY. CELEBRYTKA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIM POMYSŁEM NA ZRZUCENIE KILOGRAMÓW

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: CORAZ WIĘCEJ OSÓB ZGŁASZA SIĘ NA BADANIA NA OBECNOŚĆ COVID-19. GDZIE MOŻNA JE WYKONAĆ