Małgorzata Rozenek niedawno po raz kolejny została mamą. Razem z przyjściem na świat małego Henia, jej życie wywróciło się do góry nogami. Jednak celebrytka nauczyła się już żyć w nowej rzeczywistości i powoli wraca do swoich dawnych przyzwyczajeń.

Młoda mama jest gotowa na zmiany!

Jak informuje portal Plotek, Małgorzata Rozenek zdecydowała się na zrzucenie zbędnych kilogramów, które nabrała podczas ciaży.. Podzieliła się tym faktem z fanami na swoim instagramowym profilu. W jaki sposób celebrytka postanowiła odchudzić ciało?

Małgorzata Rozenek zadeklarowała, że nie będzie korzystać z samochodu, ani też komunikacji miejskiej. Jej środkiem transportu będzie rower, który ma pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Gwiazda pokazała na Instagramie swój nowy rower. Okazuje się, że jest to jeden z bardzo drogich modeli firmy Embassy, których cena dochodzi niekiedy nawet do trzech tysięcy złotych!

- Dzień dobry. Nie zawsze trzeba jeździć autobusem, samochodem, szczególnie w taką pogodę. Ja się dziś przesiadłam na rower. Dla planety, zdrowia i urody - brzmi wpis gwiazdy na Instagramie.

Instagram @m_rozenek

Mocne komentarze fanów

Fani nie są jednak zbyt przychylni dla wyboru Małgosi. Wielu sugeruje nawet, że rower jest dla niej po prostu zbyt mały.

- Nie za mały? - brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem gwiazdy.

Małgosia nie pozostawiła jednak całej sprawy bez wyjaśnienia i natychmiast odpowiedziała na wścibski komentarz.

- Nie, dobierany był przez profesjonalistów - brzmi odpowiedź gwiazdy.

Jak się zatem okazuje, Małgorzata Rozenek postanowiła mocno wziąć się za swoja kondycję i figurę. Już niedługo zobaczymy ją pewnie w zupełnie nowej odsłonie!

Instagram @m_rozenek

To również może Cię zainteresować: MAGDA MOŁEK ZNIKNIE ZE STACJI TVN? DZIENNIKARKA POSTANOWIŁA SKIEROWAĆ SWOJĄ KARIERĘ NA INNE TORY

Portal „Życie” pisał również o: PIOTR ŻYŁA MA NOWĄ PARTNERKĘ. BYŁA ŻONA SKOCZKA NARCIARSKIEGO NIE POZOSTAWIŁA NA NIM SUCHEJ NITKI

Jak informował również portal „Życie”: OSTRA KRYTYKA W KIERUNKU MAŁGOSI I PAWŁA Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY". INTERNAUCI BYLI BEZWZGLĘDNI