Jak podaje portal "Pudelek", w show-biznesie zdarzają się zaskakujące przyjaźnie - tak było między innymi w przypadku Edyty Górniak i Joanny Krupy. "Sprawcą" tej zaskakujące znajomości okazał się nastoletni syn piosenkarki, Allan. Chłopak miał przez całe dzieciństwo sądzić, że znana modelka jest jego siostrą - wszystko przez zbieżność nazwisk (Allan nosi nazwisko po ojcu). Piosenkarka postanowiła spotkać się z modelką i tak narodziła się ich przyjaźń.

Joanna Krupa wraca

Joanna Krupa wróciła niedawno do Polski, by wziąć udział we wznowionych nagraniach kolejnego sezonu programu "Top Model", którego jest gospodynią. Jej powrót okazał się nieco kontrowersyjny, co miało związek z rzekomym konfliktem pomiędzy Joanną Krupą a Karoliną Pisarek, która ma pracować za kulisami show.

Edyta Górniak także nie narzeka na brak pracy. Obecnie promuje swoją nową płytę, nad którym zaczęła pracę w Stanach Zjednoczonych, ale przez pandemię koronawirusa zmuszona była do dokończenia pracy już w Polsce. Dość często pojawia się więc w mediach i udziela wywiadów. Czy w związku z napiętym grafikiem przyjaciółkom udało się spotkać?

YouTube

Niezwykły prezent dla Ashy-Leigh

W rozmowie z "Faktem" piosenkarka przyznała, że jeszcze nie udało się im spotkać, choć pozostawają ze sobą w kontakcie. " Nie widziałyśmy się jeszcze w Polsce. Widziałyśmy się w Stanach, ale byłyśmy w kontakcie przez ten cały czas pandemii. Wiem, że Asia już jest w Polsce, bo zostawiła mi wiadomość - dodała Górniak. Ona wie też, że mam premierę i na ten czas - premiery i promocji - nie mam możliwości przyjechać. Jak tylko uspokoi się ten cudowny, ekscytujący chaos, to wtedy chętnie się z nią zobaczę" - zapewniła diwa.

Edyta Górniak zdradziła również, że podarowała małej córeczce Joanny Krupy wyjątkowy prezent. Trzeba przyznać, że był on dość kosztowny. "Dostała od cioci Edi swój pierwszy diament... Może Asia powie" - uchyliła nieco tajemnicy Edyta Górniak.

Instagram/joannakrupa

Jesteście ciekawi, co od Edyty Górniak dostała Asha?

To też może cię zainteresować: Edyta Górniak pęka z dumy. Czym zaimponował jej syn Allan

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Szpak ma problemy z prawami do własnych utworów. Artysta skomentował sprawę kłopotów z byłą agencją

O tym się mówi: Łukasz Szumowski przerwał nagle swój urlop i w pośpiechu wrócił do pracy. Co się stało