Michał Szpak w ostatnich miesiącach poczynił wiele zmian w swoim życiu zawodowym, między innymi poprzez zatrudnienie nowego menadżera, którym stał się Maciej Durczak, mąż i opiekun w sprawach artystycznych Ani Wyszkoni.

Nagle na jaw wyszła sprawa możliwości utraty praw do wykonywania i wykorzystywania własnych utworów przez artystę. Michał Szpak utrzymywał, że to on zakończył współpracę z dotychczasową agencją, MUSICART. Od początku roku całą karierą zawodową Michała Szpaka zarządza właśnie Rock House Entertainment.

Michał Szpak ma problemy z byłą agencją

Na początku roku artysta zmienił menadżera i agencję, co skutkuje utratą praw do utworów. Była agencja wystosowała oświadczenie w tej sprawie.

Michał Szpak/screen Twitter @mszpakfanclub
Michał Szpak/screen Twitter @mszpakfanclub

Agencja MUSICART postanowiła jednak zabrać głos w kontrowersyjnej sprawie i bronić swojego stanowiska i dobrego imienia. Fani Michała Szpaka wystosowali bowiem wiele negatywnych słów wobec firmy, która dotychczas zajmowała się karierą wokalisty. Agencja wystosowała specjalne oświadczenie, w którym dowiadujemy się, że to firma nie przedłużyła z Michałem Szpakiem kontraktu od 1 stycznia 2020 roku.

Obecnie Michał Szpak nie posiada praw do własnych utworów.

„Michał Szpak nie stworzył żadnej kompozycji, ani też nie napisał tekstu żadnej piosenki, które znalazły się na nagranych przez niego albumach. Nie będąc twórcą piosenek, nie miał do nich żadnych praw, a zatem informacje, że został ich pozbawiony lub je stracił są całkowicie nieprawdziwe” – informowała była agencja Michała Szpaka.

Jak zauważa serwis Plejada, Michał Szpak zabrał głos. Dotychczas nie chciał wypowiadać się na ten temat, ale teraz udostępnił czarno-biały film, na którym pali popisaną maskę.

"...czyżby color of your life dla niektórych to był koniec?..."

"...czyżby color of your life dla niektórych to był koniec?..."

Posted by Michał Szpak on Tuesday, July 28, 2020

„...czyżby color of your life dla niektórych to był koniec?...” – napisał pod filmem.

Czy Michał Szpak zrezygnuje z dalszej batalii i skupi się na nowych utworach?

Przypomnij sobie o… MAŁŻEŃSTWO BYŁO NAJWIĘKSZYM BŁĘDEM W ŻYCIU KSIĘCIA KAROLA I LADY DI. ZOSTALI ZMUSZENI DO ŚLUBU, CHOĆ OBOJE TEGO NIE CHCIELI, SENSACYJNE WYZNANIE

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: KORONAWIRUS NIE ODPUSZCZA, A SANEPID PRZEKAZUJE SMUTNE WIADOMOŚCI. KOLEJNY DZIEŃ Z PONAD SETKĄ NOWYCH PRZYPADKÓW

Portal Życie pisał również o… ZENEK MARTYNIUK MARZY O DUECIE Z EDYTĄ GÓRNIAK. KRÓL DISCO POLO CHCE NAPISAĆ DLA DIWY PIOSENKĘ