Również dlatego, aktorka, którą dziś możemy oglądać w produkcjach TVN i TVP postanowiła usunąć się z pola widzenia i przez jakiś czas nie dawała o sobie znać opinii publicznej. To, co stało się po pewnej sytuacji z jej udziałem dosłownie zatrząsało światem aktorki w posadach.

Choć i dziś przeżywa traumę nie poddała się i postanowiła przekuć dramatyczne momenty w coś o pozytywnych wydźwięku. O co chodzi?

Grażyna Błęcka-Kolska przeżyła dramat, którego nie chciałby doświadczyć nikt. Wszystko stało się nagle 6 lat temu, później posypało się całe życie

Słynna Kasia Solska z „Kogla Mogla”, ale występująca również w takich produkcjach jak "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" czy "Barwy szczęścia", Grażyna Błęcka-Kolska przeżyła niesamowitą tragedię, która zmieniła jej życie na zawsze.

Niestety, w 2014 roku doprowadziła do wypadku samochodowego, na skutek którego zginęła jej ukochana jedyna córka, 23-letnia wówczas Zuzanna. Choć młoda kobieta trafiła do szpitala, nie udało się jej uratować, mimo wysiłków lekarzy.

To spowodowało, ze aktorka wycofała się z życia publicznego, a mimo to fotoreporterzy szukali możliwości zrobienia jej zdjęć z ukrycia i pokazania, że żyje „tak, jak dawniej”. To naprawdę doprowadzało Grażynę Błęcką-Kolską do rozpaczy, gdyż zwyczajnie ją dręczono, kiedyś „przyłapano” ją nawet, jak kupuje krewetki. Aktorka nie miała oparcia w nikim, gdyż nie posiadała żadnej rodziny.

Dodatkowo, sytuację pogorszył fakt, że jej mąż, reżyser Jan Jakub Kolski zakochał się w innej kobiecie, a aktorka miała już dość sytuacji rodzinnej i postanowiła się rozwieść.

Po niesamowitej traumie, jaką przeżyła postanowiła zaangażować się społecznie i założyła fundacją imienia swojej córki o nazwie Fabryka Sensu, która ma pomagać uzdolnionej młodzieży.

Dopiero jednak powrót do pracy i przyjęcie roli w filmie „Ułaskawienie” dało jej wewnętrzny spokój.

+- "Ułaskawienie" to była dla mnie terapia i taki egoizm, że mogę swoją rozpacz i ból przekuć w emocję, że może ktoś zobaczy, ktoś się wzruszy, będzie bardziej uważny na codzienność. Moje dziecko było ze mną przez cały czas tego filmu - tłumaczyła Grażyna Błęcka-Kolska, cytowana przez Pikio.

Fot. YouTube @KINOrozmowa.Marcin Radomski

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA


.