Już za kilka dni na rynku wydawniczym ma ukazać się najnowsza biografia rodziny królewskiej, a zasadniczo historii Meghan i Harry’ego, które fragmenty już dziś rozpalają opinię publiczną.

Autorzy publikacji utrzymują, że korzystali za każdym razem z przynajmniej dwóch sprawdzonych źródeł wokół rodziny królewskiej, zatem zawarte przez nich skandalizujące informacje mają być zgodne z prawdą.

Co ciekawe, Meghan i Harry zdążyli już wystosować specjalne oświadczenie, w którym odcinają się od książki i zaprzeczają jakimkolwiek kontaktom z autorami, dementując plotki o tym, jakoby Meghan miała „inspirować” niektóre elementy książki.

Jaka jest prawda? Nie wiadomo, jednak w mediach aż huczy od treści zawartych w skandalizującej lekturze.

Meghan Markle miała błagać ojca, by zjawił się na jej ślubie? Zaskakujące doniesienia o księżnej

Jak przekonuje serwis Pudelek, na bazie doniesień zagranicznych mediów, w książce pojawia się fragment o tym, ze Meghan wielokrotnie próbowała nakłonić ojca do pojawienia się na ceremonii w Londynie, jednak ten nie dał żadnej odpowiedzi, a zamiast tego dał się namówić paparazzi na „ustawkę”.

To było bardzo bolesne dla Meghan, która nie rozumiała postępowania swojego ojca.

- Za każdym razem kiedy do niego dzwoniła, mówiła: "Tato, kocham Cię. Chcę, żebyś to wiedział. Wszystko jest w porządku, po prostu przyleć”. Kilka dni później Meghan przeczytała w prasie, że Thomas zrobił ustawkę z paparazzi za jej plecami – możemy przeczytać w magazynie Page Six.

Okazuje się również, że Harry i Meghan mając plany wydania autobiografii nie mogą już wrócić do rodziny królewskiej.

- Kilka bardzo delikatnych spraw rodzinnych wyciekło do prasy, najwyraźniej z błogosławieństwem Sussexów, więc to musiało zaboleć rodzinę Harry'ego - przekonuje informator wokół rodziny królewskiej, cytowany przez Pudelek.

fot. YouTube @CTV News

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Portal "Życie" pisał również: CO ŁĄCZY JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ I KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? COŚ ZDUMIEWAJĄCEGO, TA TAJEMNICA BYŁA SKRYWANA PRZEZ DEKADY