Choć może się wydawać, że Jolantę Kwaśniewską i Krzysztofa Jackowskiego dzielą lata świetlne, to co dwoje mieli okazję spotkać się z nietypowych okolicznościach. To niesamowite co ich połączyło, aż trudno w to uwierzyć!

Była Pierwsza Dama i żona Aleksandra Kwaśniewskiego od dawna nie jest bohaterką codzienności Polaków, bo od zakończenia prezydentury jej męża minęło już 15 lat.

Jasnowidz z Człuchowa przeżywa jednak drugą sporą popularność dzięki prowadzonemu przez siebie kanałowi na YouTube, a także nieustannemu pomaganiu policji i prywatnym osobom w poszukiwaniach zaginionych osób.

Jackowski nie ma w zasadzie chwili wytchnienia. Jolanta Kwaśniewska i Krzysztof Jackowski mieli okazję się poznać w dość interesujących okolicznościach.

Jolanta Kwaśniewska i Krzysztof Jackowski poznali się w zaskakującym momencie. Co połączyło tych dwoje?

Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski obraca się wśród naprawdę sławnych ludzi, a jego działalność od zawsze była szeroko komentowana w mediach. Co jednak ma wspólnego najbardziej znany w Polsce jasnowidz z byłą Pierwszą Damą? To może zaskoczyć!

Okazuje się, że Jackowski miał okazję poznać Jolantę Kwaśniewską jako gość „Rozmów w Toku” – legendarnego programu prowadzonego przez Ewę Drzyzgę, którego na antenie TVN nie ma już od kilku lat. Jasnowidz z Człuchowa poznał Jolantę Kwaśniewską na nagraniu, towarzyszyła mu 21-letnia córka Monika.

+ Wystąpiliśmy tam obok Jolanty Kwaśniewskiej, Jana Pietrzaka i Tomasza Jacykowa, znanego kreatora mody. Wszyscy byli z dziećmi. Rozmowa dotyczyła głównie tego, co dzieci myślą o tym, co my robimy - wytłumaczył Jackowski, cytowany przez Pikio.pl.