Była skrajną indywidualistką, buntowniczką i dała początek nurtowi emo wśród subkultur. Jej piosenki „Complicated”, „Sk8er Boi”, „I’m With You”, czy późniejsze „Girlfriend” biły rekordy popularności.

Wokalistka, która chciała pokazać dziewczynom na całym świecie, że bycie chłopczycą i posiadanie własnego zdania nie jest niczym złym, a wręcz odwrotnie – tak powinno być nagle zniknęła, a jej muzyki dziś nie sposób usłyszeć w radiu czy telewizji. Co stało się z Avril Lavigne?

Miliony dziewczyn na świecie naśladowały Avril Lavigne – ubierały się jak ona i zachowywały niemal identycznie. Była idolką i wzorem dla wielu osób. Dziś jednak niewiele o niej słychać.

Co stało się z Avril Lavigne?

Obecne pokolenie trzydziestolatków doskonale pamięta Avril Lavigne. Jej hity non stop można było usłyszeć w radiu, a nastolatki masowo wieszały jej plakaty na ścianach.

Dziewczyna była totalnym przeciwieństwem księżniczki popu, Britney Spears i chciała pokazać, że dziewczyny nie powinny być słodkie, grzeczne i potulne, a głośne wypowiadanie swojego zdania i charakter dają największą siłę młodym kobietom.

Lubiła pokazywać, że jest chłopczycą, jeździła na deskorolce i była wielką indywidualistką. Wkrótce weszła na szczyt list przebojów, zyskując miliony fanów na całym świecie. Co się z nią stało?

fot. Instagram @avrillavigne

Urodzona w 1984 roku w Kanadzie wokalistka od samego początku interesowała się hokejem, baseballem i jazdą na deskorolce. Najpierw śpiewała w chórze, po czym zaczęła uczyć się muzyki.

Jako 15-latkę zauważyli ją łowcy talentów i w 2002 roku wydała album „Let Go”, który przyniósł jej wielką sławę, nagrody i wyprzedaną trasę koncertową. Lavigne wypuściła własną linię gitar, perfumy czy markę odzieżową. Jednak wkrótce wokalistka zniknęła. Co się stało?

Okazuje się, że powodem zniknięcia z show-biznesu była choroba – Lavigne zachorowała na boreliozę. Leczyła ją długo i było to niezwykle czasochłonne, a także wyczerpujące, tym bardziej, że przez wiele czasu artystka nie wiedziała, co jej dolega.

Udało się jej jednak wrócić z albumem „Head Above Water”, wydanym we wrześniu 2019 roku, w którym nakreśliła, co działo się z nią przez okres choroby.

fot. Instagram @avrillavigne

Jak informował portal "Życie": SŁAWOMIR I KAJRA W MOCNYCH SŁOWACH O MUZYKACH, KTÓRY GRAJĄ PODCZAS EPIDEMII. MÓWIĄ O NIESPRAWIEDLIWYM TRAKTOWANIU ARTYSTÓW

Przypomnij sobie: NOWOŚCI W PRODUKCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, Z UDZIAŁU ZREZYGNOWAŁ UCZESTNIK! DOSZŁO DO ZMIAN PERSONALNYCH, KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ NA PARKIECIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁA CÓRECZKA JOANNY KRUPY TO WIERNA KOPIA MAMY? INTERNAUCI ZALALI MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE MODELKI KOMENTARZAMI