Ten rok nie jest łatwy dla Windsorów. Na początku roku na opuszczenie rodziny królewskiej i rezygnację z pełnienia obowiązków zdecydowali się księżna Meghan i książę Harry, później usiłowano zatuszować aferę z księciem Andrzejem, w końcu na Wyspach rozpętał się koronawirus i pojawiła się informacja o tym, że chorobę przeszedł ponad 70-letni książę Karol.

Dziś, po krótkim czasie względnego spokoju – oprócz nieustannym doniesień o tym, co robią Meghan i Harry w Los Angeles – znów o brytyjskiej rodzinie królewskiej jest głośno. O co chodzi? Na jaw wyszła treść prywatnych rozmów członków rodziny królewskiej!

O czym rozmawiają członkowie rodziny królewskiej, gdy wydaje im się, że nikt nie słyszy? Można się zdziwić, do mediów trafiły niesamowite informacje

Od dłuższego czasu członkowie rodziny królewskiej nie mogą się opędzić od plotek na swój temat. Teraz na jaw wyszło to, o czym rozmawiają, gdy gasną światła kamer. Ich poufne rozmowy dotarły do opinii publicznej. Co mówią?

Jak przekonuje „Super Express”, cytowany przez Pikio.pl, na rynku wkrótce ukaże się książka „Finding Freedom”, czyli „Droga do wolności”, której autorami są Carolyn Durrand i Omida Scobie, którzy wspólnie postanowili opowiedzieć o najgłębiej skrywanych tajemnicach i sekretach Windsorów. To może zaskoczyć wiele osób!

Na jaw wyszła prywatna rozmowa Harry’ego i Williama dotycząca Meghan Markle. Starszy z synów księcia Karola chciał wybić z głowy swojemu bratu związek z amerykańską aktorką i przekonywał go, że zaślepiło go wyłącznie pożądanie i powinien utrzymywać jak największy dystans wobec „TEJ dziewczyny”. Właśnie to stwierdzenie miało rozsierdzić Harry’ego, który już później nie chciał nawiązywać bliskiej relacji z bratem.

Do konfliktu miało również dojść między księżną Kate i Meghan, która miała wyraźnie pokazywać Amerykance, że jej nie lubi i nie zaakceptuje. Żona księcia Williama miała nie zapraszać jej na uroczyste obiady, unikała jej nawet podczas zakupów.

Pracownicy pałacu mieli natomiast nazywać Markle „rewiową artystką Harry’ego, która pojawiła się w Wielkiej Brytanii z dużym bagażem”.

Znajomi Cambridge’ów przedstawiają zupełnie inną wersję wydarzeń, twierdząc, ze przyszła księżna była zapraszana na różne okazje, a sama Kate miała własnoręcznie przygotowywać dla niej wegańskie dania.

Jak informował portal "Życie": SŁAWOMIR I KAJRA W MOCNYCH SŁOWACH O MUZYKACH, KTÓRY GRAJĄ PODCZAS EPIDEMII. MÓWIĄ O NIESPRAWIEDLIWYM TRAKTOWANIU ARTYSTÓW

Przypomnij sobie: NOWOŚCI W PRODUKCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, Z UDZIAŁU ZREZYGNOWAŁ UCZESTNIK! DOSZŁO DO ZMIAN PERSONALNYCH, KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ NA PARKIECIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁA CÓRECZKA JOANNY KRUPY TO WIERNA KOPIA MAMY? INTERNAUCI ZALALI MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE MODELKI KOMENTARZAMI