Trzeba przyznać, że program prowadzony przez Katarzynę Dowbor pt. „Nasz nowy dom” emitowany w Polsacie od 2013 roku cieszy się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Choć wydaje się, że pełnowymiarowy remont domu w zaledwie pięć dni jest niemożliwy to takiego małego cudu ekipie remontowej udaje się dokonać pod czujnym okiem architektki i samej prowadzącej w każdym odcinku.

W ostatnim czasie o słynnym formacie Polsatu znów zrobiło się głośno w mediach ze względu na wielką tragedię, jaka spotkała panią Beatę, której dom w podlaskiej wsi Antonin został wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor trzy lata temu.

Niestety, najpewniej doszło do podpalenia, a mężczyzna, który miał się dopuścić zaprószenia ognia został już zatrzymany przez policję.

Kobieta wraz z rodziną została jednak sama z doszczętnie spalonym domem i brakiem dachu na głową.

Katarzyna Dowbor ruszyła na pomoc poszkodowanej w pożarze rodzinie pani Beaty. Prowadząca zamierza znaleźć sponsorów, by odbudować dom

+ Chce drugi raz wyremontować dom pani Beaty. Zarówno Katarzyna Dowbor jak i produkcja programu "Nasz nowy dom" namawiają sponsorów, by sfinansowali remont – przekonuje w rozmowie z Pudelkiem informator blisko produkcji programu.

Fani programu dopingują Katarzynę Dowbor i ekipę show, aby udało się odnowić, a zasadniczo odbudować dom pani Beaty. Mieszkańcy wsi troszczą się o rodzinę, która została bez dachu nad głową.

fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Portal "Życie" pisał również: CO ŁĄCZY JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ I KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? COŚ ZDUMIEWAJĄCEGO, TA TAJEMNICA BYŁA SKRYWANA PRZEZ DEKADY