Fani Kory i Maanamu doskonale pamiętają o tym, że 28 lipca minęła druga już rocznica śmierci wybitnej artystki i tłumnie przybyli na Cmentarz Wojskowy na warszawskich Powązkach, aby uczcić pamięć o niej.

Na marmurowym nagrobku można od kilku dni podziwiać naręcza kwiatów, dywan zniczy, a także masę zdjęć, pamiątek i innych archiwalnych przedmiotów.

Trzeba przyznać, że Kamil Sipowicz spełnił wolę zmarłej żony podwójnie – jej grób na Powązkach jest niezwykle oryginalny: wykonany z ciemnego marmuru w ceglastym kolorze, ma daszek wykonany z pnących roślin, a na płycie stanęła rzeźba nagiej kobiety. Tak wygląda dziś.

Okazuje się bowiem, że stary nagrobek Kamil Sipowicz przeniósł w zupełnie inne miejsce tak, aby uszanować wolę zmarłej żony – trafił na Roztcze, w miejsce, gdzie spędziła ostatni okres swojego życia!

Kamil Sipowicz przeniósł oryginalny, pierwszy grób Kory w miejsce bliskie jej sercu!

To już oficjalne – grób Kory został przeniesiony. Fani wciąż nie przyjmują do wiadomości, że ich idolki i muzy nie ma już z nami od dwóch lat. W ostatnich dniach minęła kolejna rocznica jej odejścia. Część grobu Kamil Sipowicz przeniósł w zupełnie inne miejsce.

Posted by KORA on Wednesday, October 31, 2018

To właśnie tam, na Roztoczu Kora spędziła ostatnie lata swojego życia. Portret artystki wraz z karmnikiem dla wiewiórek i innymi artefaktami trafiły właśnie w miejsce, które wybrała Kora jako swoje miejsce na ziemi.

Na nowym grobie zaroiło się od pamiątek, kwiatów i wspomnień fanów Kory.

Grób Kory w drugą rocznicę śmierci ❤️🖤

Posted by Dominika Jaśkowiak on Wednesday, July 29, 2020

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA