Jak podaje portal "Pudelek", Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią Marceliną Ziątek, znaną z programów "Szkoła" i "19+". Para ma starać się trzymać swój związek w tajemnicy. Życi nie ułatwia mu także medialne pranie brudów po rozwodzie z byłą żoną Justyną.

Rozwód z Justyną Żyłą i jego kosekwencje

Piotr Żyła zapewne tęskni za czasami, kiedy w mediach mówiło się wyłącznie o jego sportowych dokonaniach. Nietety od jakiegoś czasu najgłośniej jest o nim w związku z rozwodem z Justną Żyłą. Na chwilę między byłymi małżonkami zapanował pokój, niestety nie trwał on długo i para znów trafi na pierwsze strony gazet i portali plotkarskich.

W połowie lipca Justyna Żyła zdecydowła się ujawnić wyjątkowo przykre wiadomości, jakie Piotr Żyła miał wysyłać do ich córki. W odpowiedzi na atak ze strony byłej żony, skoczek opublikował sms-y jakie otrzymywał od Justyny zaraz po ich rozstaniu. Pojawiały się w nich także groźby śmierci.

Justyna Żyła w między czasie zdążyła się już pochwalić tym, jak drze zdjęcia Piotra, a nawet jak kąpie się niemal nago w basenie. Zdradziła również, że znalazła potencjalnego kandydata na swojego partnera, choć nie podała zbyt wielu szczegółów w tym temacie.

Facebook

Wybranka Piotra Żyły

Wiele wskazuje na to, że na problemy sercowe nie może narzekać skoczek narciarski, który zdaniem "Pudelka" spotykać ma się z Marceliną Ziętek, znaną z roli w serialu "19+". Potencjalnie zakochana para stara się nie obnosić ze swoim uczuciem i nie okazywać publicznie uczuć. Starają się także zachować swój domniemany związek w tajemnicy.

Dowodem na to, że Marcelinę i Piotra łączy uczucie jest fakt, że ostatnio oboje przebywali w tym samym miejscu. Na Instagramie skoczek zamieścił zdjęcie z urlopu, gdzie szalał na skuterze wodnym. W tym samym miejscu aspirująca aktorka była ze swoim chłopakiem, którego tożsamości nigdy nie zdradziła.

"Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrk często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku" - informuje portal "Pudelek" powołując się na swoje źródło. "Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal" - dodaje.

Instagram

Myślicie, że to prawda?

To też może cię zainteresować: Basia Kurdej-Szatan podjęła bardzo ważną decyzję przed porodem. Odejście z "M jak miłość" nie była jedynym trudnym wyborem aktorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. "Goście hotelu zgłaszali, że czuli, że ktoś jest z nimi w pokoju"

O tym się mówi: Rzecznik ministra zdrowia ujawnił niepokojące informacje na temat koronawirusa. Jest gorzej niż można byłoby się spodziewać