Jak podaje portal "Super Express", po raz ostatni bohaterka grana przez Basię Kurdej-Szatan pojawi się w serialu w pierwszych odcinkach emitowanych po wakacyjnej przerwie. Joasia wyjedzie, żeby Basia mogła zniknąć z obsady. W tym czasie Barbara Kurdej-Szatan musiała podjąć także inną trudną decyzję. Czego dotyczyła?

"M jak miłość" bez Barbary Kurdej-Szatan

Zniknięcie z serialu Joasi granej przez Basię Kurdej-Szatan jest jednym z najmocniejszych wątków, jakie pojawią się w nowym sezonie "M jak miłość". W 1524 odcinku bohaterka odkryje, że jest w ciąży i zdecyduje się wyjechać do Francji, gdzie będzie chciała uciec od Michała (granego przez Pawła Deląga).

Odejście aktorki z "M jak miłość" związane było bezpośrednio z ciążą i porodem. Aktorka postanowiła ciążę (przynajmniej większą jej część) spędzić na urlopie oraz nie wracać do pracy jeszcze przez jakiś czas po porodzie. Nie wiadomo więc kiedy, ani czy w ogóle zobaczymy ją w uwielbianym przez Polaków serialu. To nie jedyna decyzja, jaką aktorka musiała podjąć.

Instagram

Kolejna trudna decyzja

Spekuluje się, że Basia Kurdej-Szatan wspólnie z mężem niespełna miesiąc przed narodzinami syna musieli załatwić jeszcze jedną pilną sprawę. Związana była z ulewami i nawałnicami, jakie przeszły w ostatnim czasie nad naszym krajem. Żywioł nie oszczędził również domu gwiazdy pod Warszawą.

"Prawie całe osiedle zostało zalane, dlatego w nocy odcięli nam prąd. Na szczęście Rafał kupił agregat, byśmy mogli funkcjonować i żeby lodówka się nie rozmroziła" - powiedziała Basia cytowana przez "Życie na gorąco".

Żywioł zmusił Basię do przeprowadzki do stolicy. Szykują mieszkanie na pojawienie się synka oraz szukają szkoły dla Hani. Chcą się z tym wszystkim uporać do porodu we wrześniu.

Instagram

Myślicie, że im się uda?

To też może cię zainteresować: Weronika Rosati pod falą krytyki jej metod wychowawczych. Co wytknęli jej internauci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Zdrowia podało najnowszy raport dotyczący zakażeń koronawirusem. Rekordowy wzrost

O tym się mówi: Niesamowita oferta. Wyprawka szkolna dla uczniów za jedyne 9,99 zł. Która sieć sklepów proponuje tak korzystne ceny