Wakacje w pełni, jednak teraz, gdy minęła już połowa przerwy od szkoły, uczniowie oraz ich rodzice powoli zaczynają kompletować szkolne wyprawki. Choć jeszcze nie jest pewne, w jakiej formie będzie odbywać się nauka od września, wiadomo, że tak czy inaczej podstawowe przybory szkolne przydadzą się wszystkim, którzy w nadchodzącym roku szkolnym 2020/2021 będą w dalszym ciągu się uczyć.

Tak, jak co roku, sieci sklepów prześcigają się w ofertach – można znaleźć już nowe, wypełnione promocyjnymi produktami gazetki, a w sklepach stojaki aż gną się od ilości przyborów szkolnych. Gdzie opłaca się kupić wyprawkę?

Szkoła. Screen: YouTube
Szkoła. Screen: YouTube
Szkoła. Screen: YouTube

Sieć sklepów proponuje najtańszą wyprawkę szkolną za jedyne 9,99 zł

Serwis o2 podaje, że w tym roku rekordzistą jest znana sieć sklepów, w której można kupić podstawową wyprawkę szkolną za niecałe 10 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, ile zazwyczaj potrafią kosztować przybory – to naprawdę bardzo atrakcyjna cena.

Mowa o sklepie Auchan, który należy do najtańszych sieci. Według informacji płynących z biura prasowego sieci, w ofercie sklepu można znaleźć ponad 450 różnych produktów o wysokiej jakości wykonania, nowoczesnym, ładnym wyglądzie oraz świetnych cenach.

Dla tych, którzy dbają o ekologię, jest także prawdziwa gratka – produkty posiadające certyfikat FSC, który jest potwierdzeniem zrównoważonej gospodarki leśnej, a także przybory pochodzące z recyklingowanych materiałów.

Zakupy. Źródło: rynekzdrowia.pl
Zakupy. Źródło: rynekzdrowia.pl
Zakupy. Źródło: rynekzdrowia.pl

W najtańszej wprawce za 9,99 zł znajdziemy 15 najbardziej potrzebnych uczniom przedmiotów. Tak skonstruowana wyprawka ma związek z akcją, której zadaniem jest uświadamianie konsumentów w zakresie ochrony środowiska.

Warto pamiętać, że w te wakacje tylko jedna niedziela będzie handlowa – jest to 30 sierpnia.

Przypomnij sobie o… PREZES JAROSŁAW KACZYŃSKI NA URLOPIE. Z KIM SZEF PIS SPĘDZA CZAS WOLNY

Jak informował portal Życie: 120 TYSIĘCY SENIORÓW ZYSKA NAWET DO KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY ZŁOTYCH? CHODZI O WYRÓWNANIA ŚWIADCZEŃ Z ZUS

Portal Życie pisał również o… MINISTERSTWO ZDROWIA PODAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. REKORDOWY WZROST