Jak donosi "Pomponik", prezes Prawa i Sprawiedliwości właśnie wykorzystuje swój urlop. Nawet taki pracuś, jak Jarosław Kaczyński potrzebuje czasem odpocząć!

Joachim Brudziński dał się podejść dziennikarzowi i zdradził z kim Jarosław Kaczyński spędza wakacje

Prawa ręka prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego uchylił rąbka tajemnicy, zapytany o to, w jakim otoczeniu i jak spędza wakacje pan prezes. Okazuje się, że od czasu do czasu wujek Marty Kaczyńskiej zagląda na Pomorze Zachodnie, ale to nie wszystko.

Wyświetl ten post na Instagramie.

No to jedziemy!🙂Dziś Prezes Jarosław Kaczyński w Sieradzu rozpoczyna kolejny etap naszej kampanii👍

Post udostępniony przez Joachim Brudziński (@joachimbrudzinski)

Jak się dowiedział w "Gościu wydarzeń" Bogdan Rymanowicz, który nie odpuszczał Brudzińskiemu ciągnięciem go za język, że prezes na pewno nie spędza wakacji samotnie.

Jarosław Kaczyński od lat spędza urlop ze swoimi przyjaciółmi, z którymi spędzał ten czas wolny jeszcze razem ze świętej pamięci panem prezydentem Lechem Kaczyńskim.

Tak, Jarosław Kaczyński - jak miliony innych ludzi na świecie, także ma przyjaciół i to z nimi właśnie spędza obecnie swój urlop.

Pomponik

Szef Prawa i Sprawiedliwości może i jest surowy i wymagający, jednak dobrze pamiętamy, jak miłe słowa powiedział o nim jego nowy szef biura Michał Moskal. Czy prezes wynosi śmieci? Owszem - i to w garniturze!

Pomponik

Ma ogromny dystans do siebie i między innymi właśnie dlatego tak bardzo go lubią jego współpracownicy.

Jak Ty spędzasz wakacje?

O tym pisaliśmy: Nietypowa prośba polskiego skoczka narciarskiego. Klemens Murańka apeluje do Tadeusza Rydzyka, internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu

Zerknij: Zadziwiająca decyzja sądu w sprawie obowiązku noszenia maseczek. Mandat za jej brak anulowany