Jak podaje portal "Pomponik", minął miesiąc od momentu, kiedy 43-letni syn menadżera Krzysztofa Krawczyka, odebrał sobie życie. Na jego dramatyczną decyzję miały wpływ transakcje kryptowalutowe, w jakie się zaangażował. Zawodowe życie mężczyzny związane było z sektorem finansowym. Pogrzeb Roberta odbył się niedawno w Poznaniu. Na uroczystościach żałobnych nie zabrakło także Krzysztofa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk przerywa milczenie

Tragiczna śmierć mężczyzny była dla Krzysztofa Krawczyka ogromnym ciosem. "Zamilkłem, bo nie mogłem dojść do siebie" - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych artysta. Zmarły był obecny w życiu piosenkarza praktycznie od momentu swojego przyjścia na świat. Krzysztof Krawczyk zna się z ojcem Roberta od 46 lat.

Pogrzeb tragicznie zmarłego Roberta, przywołała u Krzysztofa Krawczyka falę wspomnień. W 1980 roku Krzysztof Krawczyk zdecydował się za namową Kosmali nagrać płytę z piosenkami dla dzieci. Na okładce płyty "Niki w krainie techniki" pojawił się między innymi mały Robert wtulony w mamę, a także syn Krzysztofa Krawczyka.

discogs.com

Trudne wspomnienia z własnym synem

Krzysztof Krawczyk wrócił także wspomnieniami do swojego ojcostwa. Artysta doczekał się syna ze związku z Haliną Żytkowiak. Rodzice zajmujący się karierą pozostawili chłopca pod opieką babci. Z czasem cała rodzina przeniosła się do Stanów Zjednoczonych.

Krzysztof Krawczyk starał się tam zrobić karierę, śpiewając po barach. Jego syn Krzyś poszedł do szkoły, a Halina szukała pracy. Rodzina niestety się rozpadła. Krzysztof Krawczyk wrócił do Polski z poznaną w jednym z barów Ewą Trelko. Mały Krzyś najpierw mieszkał w USA z mamą, potem wrócił do Polski i zamieszkał z tatą i Ewą.

W 1988 roku zdarzył się wypadek samochodowy. Krzysztof Krawczyk cudem uniknął śmierci, a jego syn po wypadku zmaga się z padaczką. Przebywa na rencie i mieszka wspólnie ze stryjem w domu po babci w Łodzi.

"Jest dorosły, ale brakuje mu ojca. Widziałem łzy radości w jego oczach, kiedy sławny Krzysztof przyszedł na jego występ i zobaczył jak śpiewa ze Studiem Integracji. Wiem, ze wspólnie nagrali płytę, która czeka na wydanie" - powiedział w "Życiu na gorąco" Krzysztof Cwynar.

YouTube

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Nieznane oblicze Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy miał niesamowite pasje. Co robił w wolnym czasie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazda „Plebanii" i „Kogla-Mogla” zmaga się z poważnym stanem zdrowia. Aktorka znalazła się w trudnej sytuacji, to wpływa na jej pracę

O tym się mówi: Dobre wieści dla miłośników domowych pieleszy. Czy będzie można je połączyć z pełnieniem obowiązków zawodowych? Nowelizacja kodeksu pracy to pokaże